0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

tisk a média

Vítejte v online sekci určené našim mediálním partnerům a novinářům. 

Zde naleznete komerční publikace, tiskové zprávy a prezentaci našeho loga City Home včetně pravidel užívání. Logo City Home je registrováno na Úřadu pro ochranu duševního vlastnictví v České republice. 

Náš tým pro vztahy s tiskem a médii poskytuje novinářům nejnovější tiskové zprávy a základní informace o různých tématech, také fotografie a videa ke stažení.  V případě zájmu o spolupráci či být přednostně informován, pozván na některou z našich akcí, neváhejte kontaktovat, Ing. Terezu Tomšů, tomsu@satpo.cz . 

Výběr komerčních a PR publikací: 

Více informací o aktuální nabídce, novinkách, co se stalo a co chystáme najdete na https://www.city-home.cz/novinky1 .

ÚSPĚŠNÁ EMISE DLUHOPISŮ NA REALITNÍM TRHU

Společnost City Home Invest III, s.r.o. patřící do skupiny SATPO úspěšně emitovala dne 15.6.2020 dluhopisy v objemu 210 mil. Kč na období 5 let se splatností v roce 2025. Prostředky z emise dluhopisů jsou použity na spolufinancování a nákup existujících činžovních domů i spoluvlastnických podílů v atraktivních pražských lokalitách.

více ZDE


fotogalerie

magazín Choice 2019

Dny otevřených dveří Dvorecké náměstí

materiály ke stažení

Generování PDF

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.
Souhlasím