0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

reference

Dvorecké náměstí, Praha 4

Obytný dům Dvorecké náměstí se skládá ze 4 nebytových jednotek a 26 bytových jednotek s dispozicí 1+kk až 3+1, některé jednotky mají lodžii či balkón, v nejvyšším patře jsou terasy s krásným výhledem na Vltavu a okolní zeleň.

více o projektu ZDE

Ďáblická, Praha 9

Komorní obytný dům „Ďáblická“ v uliční frontě řadové výstavby s nabídkou 10 bytových jednotek s dispozicí 1+kk až 2+1. Půdní prostor nabízí investiční příležitost k výstavbě další nové bytové jednotky.

více o projektu ZDE

Bořivojova, Praha 3

Rezidenční dům Bořivojova nabízí bytové jednotky 2+1 na pomezí pražských Vinohrad a Žižkova. Bytové jednotky byly vybavené nábytkem s možností odkupu a vhodné pro vlastní bydlení či investici.
 

více o projektu ZDE

Peckova, Praha 8

Účelné a funkční byty v obytném domě Peckova představují vůdčí myšlenku československé architektury ve třicátých letech, kterou se stal funkcionalismus - důraz kladl na funkci, tedy účel staveb. Dům se skládá ze 44 bytových jednotek a komerčního prostoru. 

více o projektu ZDE

Karlovo náměstí, Praha 2

Administrativní budova na Karlově náměstí v Praze 2 po celkové rekonstrukci s podlahovou plochou 1.500 m2 v šesti podlažích, z převážné části dlouhodobě pronajata s garantovaným ročním výnosem. Rok prodeje 2014. 

více o projektu ZDE

Generování PDF

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.
Souhlasím