0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

o společnosti

Společnost City Home nabízí prodej a pronájem nemovitostí, zprostředkování prodeje, nákup činžovních domů i spoluvlastnických podílů, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Zkušený prodejní a akviziční tým, spolupráce s externími partnery, kompletní marketing a propagace nemovitostí  včetně kvalitní datové správy, monitoringu a hodnocení jsou zárukou vysoké kvality poskytovaných služeb klientům.

Mezi hlavní hodnoty společnosti patří respekt,  diskrétnost,  důvěra a loajalita vůči klientovi,  udržet a dlouhodobě budovat dlouhodobé vztahy.

Společnost City Home Reality, s.r.o.  je zapsána v obchodním rejstříku C 205717 vedená u Městského soudu v Praze, se sídlem na adrese Holečkova 3331/35, Smíchov, 150 00 Praha , IČ: 0698166.  

Společnosti City Home Reality, s.r.o. je součástí skupiny SATPO Group, B. V. 

 

Generování PDF

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.
Souhlasím