0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

o společnosti

Společnost City Home patří do skupiny SATPO, která působí na českém realitní trhu od roku 1994.

Převážně v Praze se skupina SATPO specializuje na prémiové developerské rezidenční projekty pod značkou SATPO, zajišťuje prodej bytových a nebytových jednotek, nabízí i pronájem komerčních prostor. Pod značkou City Home dlouhodobě investuje do oblasti existujících rezidenčních nemovitostí, zajišťuje prodej bytových a nebytových jednotek, půdních prostor pro výstavbu, vytváří atraktivní příležitosti pro investory. Specializuje se na ideální podíly a celé činžovní domy, kupuje pozemky pro budoucí development.  Na trhu ideálních podílů v činžovních domech v Praze je skupina SATPO jasným lídrem, má za sebou desítky úspěšně dokončených projektů.  

STRUKTURA

Mateřská společnost SATPO Group B. V. zastřešuje holdingové a projektové společnosti pod značkou City Home , SATPO a servisní společnost SATPO management, s.r.o. Pro každý významnější projekt je založena "jednoúčelová" projektová společnost, která je transparentní ve vztahu k bankám i ke klientům.

SATPO management, s.r.o. je servisní společnost, která zajišťuje komplexní služby související s akviziční činností, rozvojem, přípravou, realizací projektů, s prodejem či pronájmem nemovitostí se všemi doprovodnými klientskými službami. Zároveň spravuje a rozvíjí prezentaci na tomto webu, stejně tak zpracovává veškerou propagaci všech aktuálních projektů. Všechny aktuální projekty skupiny jsou klientům a investorům prezentovány v příjemném prostředí prodejního centra v Praze. Více informací o skupině SATPO a projektech pod značkou SATPO najdete ZDE.

Vize skupiny SATPO:

  • udržet pevnou pozici developera prémiových nemovitostí SATPO
  • posílit investice v oblasti existujících rezidenčních nemovitostí City Home
  • vytvářet atraktivní příležitosti pro investice do rezidenčních nemovitostí
  • poskytovat komplexní realitní a developerské služby vlastníkům nemovitostí

FIREMNÍ HODNOTY

  • důvěra (prověřeno časem)
  • profesionalita (znalosti a zkušenosti)
  • serióznost (spolehlivost a loajalita)
  • dlouhodobá hodnota 
  • odvaha hledat nová a nestandardní řešení, snaha vidět příležitosti, které jiní nevidí

ČLENSTVÍ

Společnost SATPO patří mezi aktivní členy ASOCIACE DEVELOPERŮ, která vznikla za účelem vést otevřený dialog o zodpovědné roli developerů v rozvoji moderní společnosti i o pozitivním přínosu v rámci profesní a společenské komunity. Důraz je kladen na dodržování striktních etických pravidel. Zároveň je skupina SATPO již mnoho let aktivním členem Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí (ARTN), což je neziskové občanské sdružení. Členové Asociace jsou přední představitelé developerských, investičních a poradenských společností, realitních a právních kanceláří, bank a dalších organizací činných na realitním trhu. V roce 2021 se skupina SATPO stalo členem neziskové organizace FAMILY BUSINESS NETWORK CZECH, jejímž cílem je podporovat a rozvíjet české rodinné firmy napříč generacemi. 

Generování PDF