0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

o společnosti

Společnost City Home patří do skupiny SATPO management, s.r.o., která nabízí prodej a pronájem nemovitostí, zprostředkování prodeje, nákup činžovních domů i spoluvlastnických podílů, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Zkušený prodejní a akviziční tým, spolupráce s externími partnery, kompletní marketing a propagace nemovitostí  včetně kvalitní datové správy, monitoringu a hodnocení jsou zárukou vysoké kvality poskytovaných služeb klientům.

Mezi hlavní hodnoty společnosti patří respekt,  diskrétnost,  důvěra a loajalita vůči klientovi,  udržet a dlouhodobě budovat dlouhodobé vztahy.

Společnost City Home je součástí skupiny SATPO Group, B. V. Mateřská společnost SATPO Group B. V. zastřešuje holdingové společnosti značky City Home, pod nimiž jsou projektové společnosti. Pro každý významnější projekt je založena vždy "jednoúčelová" společnost, která je transparentní ve vztahu k bankám i klientům. SATPO management, s.r.o. zajišťuje komplexní servis související s akviziční činností, rozvojem, přípravou, realizací projektů, prodejem či pronájmem nemovitostí se všemi klientskými službami.

 

Generování PDF

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.
Souhlasím