" "
0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Vratislavova 59/5

Dům ve Vratislavově ulici pod pražským Vyšehradem je pavlačového typu, má schodiště a je aktuálně bez výtahu, skládá se z pěti nadzemních podlaží a z jednoho podzemního podlaží, k objektu náleží i dvůr s výměrou 52 m2. V domě se nachází bytové jednotky s dispozicí 1+1 až 2+1 od 26 m2 do 71 m2 a čtyři nebytové prostory v prvním nadzemním podlaží, v pátém nadzemním podlaží je půda s výměrou 222 m2 vhodná k výstavbě dvou půdních bytů a jednoho ateliéru. Plánované úpravy představují realizaci nového výtahu, kompletní renovaci fasády, vybudování nových sklepních prostor, rekonstrukci společných prostor domu, revitalizaci dvora.

Dům Vratislavova se nachází v blízkosti veškeré občanské vybavenosti. V blízkém okolí najdete supermarket, zdravotní zařízení, restaurace, kavárny, sportoviště, za prohlídku stojí Vyšehrad či návštěva Botanické zahrady. Docházková vzdálenost na tramvajové zastávky Ostrčilovo náměstí 5 minut, Výtoň je ca 8 minut.

  • adresa: Vratislavova 59/5, Praha 2 – Vyšehrad
  • celková plocha půdy: 222 m2
  • zajištěno Smlouvou o výstavbě, stávající vlastník vyřizuje stavební povolení dle přiložené studie
  • cena: 9 990 000 Kč (bez DPH)

Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.


Generování PDF