" "
0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

VRATISLAVOVA

ZÁKLADNÍ INFORMACE
činžovní dům s půdním prostorem 222 m2
Vratislavova 59/5, Praha 2 - Vyšehrad
cena: 9 990 000 Kč bez DPH

Zajištěna Smlouvou o výstavbě, stávající vlastník vyřizuje stavební povolení dle přiložené studie.

POPIS NEMOVITOSTI
dům Vratislavova je pavlačového typu, má schodiště a je aktuálně bez výtahu, skládá se z pěti nadzemních podlaží a z jednoho podzemního podlaží, k objektu náleží i dvůr s výměrou 52 m2. V domě se nachází bytové jednotky s dispozicí 1+1 až 2+1 od 26 m2 do 71 m2 a čtyři nebytové prostory v prvním nadzemním podlaží, v pátém nadzemním podlaží je půda s výměrou 222 m2 vhodná k výstavbě dvou půdních bytů a jednoho ateliéru. Plánované úpravy představují realizaci nového výtahu, kompletní renovaci fasády, vybudování nových sklepních prostor, rekonstrukci společných prostor domu, revitalizaci dvora.

LOKALITA
Dům Vratislavova se nachází v blízkosti veškeré občanské vybavenosti. V blízkém okolí najdete supermarket, zdravotní zařízení, restaurace, kavárny, sportoviště, za prohlídku stojí Vyšehrad či návštěva Botanické zahrady. Docházková vzdálenost na tramvajové zastávky Ostrčilovo náměstí 5 minut, Výtoň je ca 8 minut.

ĎÁBLICKÁ

ZÁKLADNÍ INFORMACE
obytný čtyřpodlažní dům v řadové zástavbě
Ďáblická 131/55, Praha 8 - Ďáblice
cena: na vyžádání

Souhlas všech vlastníků ostatních jednotek v domě je zajištěn Smlouvou o výstavbě.

POPIS NEMOVITOSTI
Skládá se ze dvou budov propojených společnou zahradou. V současné chvíli je tvořen 10 bytovými jednotkami, sklepními prostory a společnou garáží. Ve stávajícím 4. NP doplní dva současné byty nová bytová jednotka 2+kk a v nově vzniklém 5. NP bytová jednotka 3+kk. Počítá se s prodejem stávajících samostatně vymezených nebytových jednotek a pravomocným stavebním povolením na výstavbu dvou uvedených bytových jednotek. Obě budovy domu jsou podsklepené a odděluje je společná zahrada se zelení, která je k dispozici všem vlastníkům obytného komplexu. V okolí domu je bezproblémové parkovaní.

LOKALITA
Pražská část Ďáblice je katastrální území Prahy a žije zde přes tři tisíce obyvatel. Hlavní ulice se jmenuje Ďáblická. Dopravní spojení do centra Prahy je nejlepší prostřednictvím MHD ze stanice metra Ládví, spojení autem do centra je i v době dopravní špičky rychlé díky napojení na pražský okruh. Lokalita má plnou občanskou vybavenost. Bydlení v Ďáblicích spojuje výhody města a vesnice a je tak ideálním místem pro aktivní život v blízkosti přírody.

Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.


Generování PDF