0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

novinky

POZVÁNKA NA OTEVŘENÍ NOVÉHO SHOWROOMU STUDIA DECOLAND

Zveme Vás na slavností otevření nového showroomu v pražském Karlíně. 

více ZDE

Pod Žvahovem - nový objekt v prodeji

Rezidenční objekt s celkovým počtem 24 jednotek určených k bydlení se nachází v ulici Pod Žvahovem 50. Funkční a praktické uspořádání bytů s dispozicí 1+0 až 3+kk představuje ekonomicky výhodné bydlení obklopené zelení v těsné blízkosti přírodní památky. Objekt nabízí rezidentům k využití společnou zahradu, sklepní kóje, sklady, venkovní parkovací stání a prádelnu v suterénu objektu.

více ZDE

NOVĚ V NABÍDCE - BYT 2+1 V ULICI HANUSOVA

Nabízíme k pronájmu podkrovní byt o dispozici 2+1 o výměře 47 m2 s praktickou dispozicí ve 3. patře cihlového domu bez výtahu v ulici Hanusova.

více ZDE

Prodej nemovitostí a klientské služby v rámci opatření Covid-19

Jménem společnosti City Home nám dovolte vás informovat, jak nyní fungují naše služby poskytované klientům.

více ZDE

Zvýhodněná cena zděných skladových prostor a garážových stání

Volné zděné sklepy/sklady v prodeji v Rezidenci Sacre Coeur 2 v ulici Holečkova a parkovací stání na motorku nebo menší automobil v Rezidenci Sacre Coeur v ulici Švédská.

více ZDE

ÚSPĚŠNÁ EMISE DLUHOPISŮ NA REALITNÍM TRHU

Společnost City Home Invest III, s.r.o. patřící do skupiny SATPO úspěšně emitovala dne 15.6.2020 dluhopisy v objemu 210 mil. Kč na období 5 let se splatností v roce 2025. Prostředky z emise dluhopisů jsou použity na spolufinancování a nákup existujících činžovních domů i spoluvlastnických podílů v atraktivních pražských lokalitách.

více ZDE

NOVĚ V NABÍDCE - Byt 3+1 v ulici Nuselská

Nabízíme k pronájmu byt 3+1 o výměře 83 m2 s praktickou dispozicí ve 2. patře cihlového domu bez výtahu v ulici Nuselská 11.

více ZDE

Nové moderní sklepy v Karlíně na prodej

Nové moderní sklady s výměrou od 3,9 do 5,6 m2  se nachází v 1. podzemním podlaží rekonstruovaného cihlového domu v Karlíně, v ulici Peckova 253/5. Samostatně uzamykatelná část domu se sklepy je přístupná ze společných prostor. 

více ZDE

Byt 3+kk s balkónem v ulici Zenklova k pronájmu

Nabízíme k pronájmu zrekonstruovaný byt o dispozici 3+kk s balkónem, nacházející se ve 3. nadzemním podlaží historické budovy v blízkosti Palmovky

více ZDE

Videoprohlídky bytů

V rámci zlepšování klientské péče je možné shlédnout video prohlídky bytů v  pražském bytovém domě Ruská a Nad Malým Mýtem. S naší nabídkou  se tak můžete seznámit v pohodlí své kanceláře či domova. 

více ZDE

První celorepublikový triatlon v letošním roce

Společnost City Home podpořila první celorepublikový triatlon v letošním roce, který se konal 23.5.2020 v Sprint Triatlon Labe Aréně v Račicích.

více ZDE

NOVĚ V NABÍDCE - Byt 3+1 s balkónem ve vile se zahradou v rezidenční čtvrti Prahy 4

Byt 3+1 s balkónem ve vile se zahradou v rezidenční čtvrti Prahy 4

více ZDE

DÁREK PLNÝ DOBRÉHO VÍNA

Poděkování za důvěru při koupi nemovitosti - dárkový poukaz od dodavatele prémiových vín a delikates

více ZDE

Ďáblická - příprava prodeje půdních bytů

V obytném domě Ďáblická jsou všechny bytové jednotky k okamžitému nastěhování vyprodány.

více ZDE

Služby pro majitele bytových jednotek City Home

Velice si vážíme důvěry klientů, kteří si zvolii naši společnost jako rádce při výběru nového bydlení či investice do nemovitosti. Pro všechny klienty platí zvýhodněné nabídky od našich partnerů

více ZDE

Ďáblická - sleva 100 000 Kč na poslední byt

Využijte výhodné cenové nabídky na poslední volný byt s dispozicí 2+kk se společnou zahradou v obytném domě Ďáblická v klidné lokalitě Praha - Ďáblice. Byt se nabízí s nájemníkem s nájemní smlouvou a představuje dlouhodobou investici s trvalou hodnotou. 

více ZDE

Až 10 % sleva na vybavení z nabídky SIKO koupelny a kuchyně

Při koupi jakékoli nemovitosti z nabídky City Home od nás obdržíte jako dárek uplatnění slevy až 10 % na vybavení pro koupelny, kuchyně, kuchyňské spotřebiče, aj. z nabídky od společnosti SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ

více ZDE

Investiční bydlení v zajímavé části Prahy

Využijte investiční příležitosti koupě bytové jednotky s trvalou hodnotou. V našich bytových domech Dvorecké náměstí, Ruská a nově také v objektu Nad Malým mýtem nabízíme byty s nájemníkem.

více ZDE

Nad Malým mýtem - nový objekt v prodeji

Obytný dům s celkovým počtem 16 bytových jednotek se nachází v ulici Nad Malým mýtem 527/10. Funkční a praktické uspořádání bytů s dispozicí 1+kk až 2+kk představuje ekonomicky výhodné bydlení s příslibem klidného sousedství. V pátém nadzemním podlaží se nachází nebytová jednotka a vstup do půdního prostoru. Ve vnitrobloku má dům společnou zahradu

více ZDE

Dvorecké náměstí - slevy až 700 000 Kč

Využijte výhodné cenové nabídky na poslední volné byty v obytném domě Dvorecké náměstí v oblíbené lokalitě Praha - Podolí. V nabídce jsou bytové jednotky s dispozicemi 1+1 až 3+1.

více ZDE

Dny otevřených dveří Dvorecké náměstí

Přijměte, prosím, naše pozvání a přijďte si vybrat ze široké nabídky atraktivních bytů v rezidenčním domě Dvorecké náměstí ve velmi oblíbené části Prahy - Podolí

více ZDE

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home patří do skupiny SATPO, která také nabízí prémiové bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy, komerční prostory na prodej či pronájem. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.
Souhlasím