0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

novinky

Dnes odstartovaly Dny otevřených dveří v rezidenčním domě Ke Koulce 6

Právě probíhají Dny otevřených dveří v rezidenčním domě Ke Koulce 6 na pražském Smíchově do 19:00 hodin a pokračují zítra od 11:00 - 17:00 hodin.

více ZDE

Pozvánka na Dny otevřených dveří v rezidenčním domě Ke Koulce

Zveme Vás na Dny otevřených dveří 20. - 21. 6., které proběhnou v rezidenčním domě Ke Koulce 6. Kromě zvýhodněných cenových podmínek s 5 % slevou, Vás čeká prohlídka vzorového bytu a občerstvení.

více ZDE

Tyto byty už mají své majitele!

S radostí oznamujeme, že byty v domech, které naleznete zde na našich webových stránkách v sekci reference našly své šťastné majitele. Jsme nadšení, že jsme mohli pomoci tolika rodinám a jednotlivcům najít jejich vysněné domovy. Děkujeme všem, kteří projevili zájem a důvěru v naši práci.

více ZDE

Poslední volné byty v Plzni se slevou

V rezidenční domě v ulici Božkovská v Plzni máme poslední volné byty se slevou až do výše 5 %. Za výhodnou cenu nabízíme velký skladový prostor o výměře 66 m2. Investujte a využijte příležitost, která se nebude opakovat. 

více ZDE

Sleva 10 % na nábytek při nákupu nemovitosti

Při koupi jakékoli nemovitosti z nabídky CIty Home obdrží každý náš klient 10% slevu na kusový nábytek a také nábytek na míru od společnosti FAJN nábytek. 

více ZDE

Potřebujete dokončit své vysněné bydlení?

Společnost City Home doporučuje svým klientům společnost ProBydlení, která nabízí širokou škálu materiálů a profesionální služby pro finální dokončení bytových jednotek.

více ZDE

Byt po rekonstrukci ve vile se zahradou Praha 4 - Krč

K okamžitému nastěhování nabízíme 2+kk v nejvyšším patře ve vilovém domě s využitím soukromé zahrady. Úžasné výhledy v lokalitě na pomezí Krče a Braníka se všemi výhody velkoměsta. 

více ZDE

Půdní byty na Praze 5 - moderní bydlení s výhledem

V září 2024 se na Praze 5 otevře brána k novému modernímu bydlení. Na ulici Ke Koulce vznikne půdní novostavba s třemi zcela novými bytovými jednotkami, z nichž dvě nabídnou krásnou terasu s impozantním výhledem na Vyšehrad.

více ZDE

Když můžeme, pomůžeme

Společnost SATPO poskytla administrativní budovu v ulici Radlická před zahájením demolice k intenzivnímu cvičení USAR týmu, což je Urban Search And Rescue tým v rámci civilní ochrany Evropské unie. 

více ZDE

Staňte se architektem vlastního bydlení

Nově máme v prodeji bytové jednotky v rohovém domě v ulici Ke Koulce ve standardu "white walls," který poskytuje novým majitelům unikátní možnost realizovat své představy o moderním domově. Vaše vize domova na míru začíná právě tady!

více ZDE

Mimořádné byty po rekonstrukci v centru Prahy

Neváhejte a prohlédněte si naši nabídku. Mimo dalších zajímavých příležitostí bychom chtěli upozornit na dva byty v nejžádanějších částech Prahy, kde jsme nově dokončili kompletní rekonstrukci.

více ZDE

V nabídce již poslední byt pod pražským Vyšehradem

Ve výjimečné lokalitě pod pražským Vyšehradem v ulici Vratislavova nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o velikosti 1+1 s celkovou výměrou 44,2 m².

více ZDE

Dva samostatné byty k prodeji ve vile na Praze 4

Ve viladomě se soukromou zahradou nabízíme k prodeji byt s dispozicí 2+kk, ve kterém proběhne kompletní rekonstrukce, a prostorné 3+1 s balkónem ve velmi dobrém stavu.

více ZDE

Sklady a sklepy aktuálně v nabídce

Aktuálně máme v nabídce k prodeji sklady/sklepy na pražském Břevnově a v Libni.

více ZDE

Volné bytové jednotky v pražském Braníku

Na Praze 4 doprodáváme dvě bytové jednotky, které jsou k dispozici za atraktivní cenu.

více ZDE

Lukrativní komerční prostor v centru Prahy

Aktuálně nabízíme v domě na adrese Školská 12 na Praze 1 na prodej i případný dlouhodobý pronájem komerční prostor.

více ZDE

Na prodej nyní i celé činžovní domy

Aktuálně najdete v portfoliu City Home na prodej dva činžovní domy. Jeden se nachází na Praze 2 v ulici Myslíkova, další najdete na Praze 5 v ulici Ke Koulce.

více ZDE

Mnoho menších bytů vhodných na investici aktuálně v naší nabídce

Hledáte startovací, nebo investiční byt? Na pražském Břevnově máme aktuálně v nabídce 7 bytů o velikosti od 33 do 50 m2. Další byty máme aktuálně v prodeji na Praze 4 - Braník a na Praze 2 a 3 - Vinohrady.

více ZDE

Podílejte se na úspěchu City Home, investujte do našich dluhopisů

Využijte příležitost investovat do dluhopisů skupiny City Home Invest III, a.s., které emituje společnost City Home Finance III, s.r.o. Jedná se o dluhopisy s označením „CITY HOME VAR/27 “, ISIN CZ0003552143, s datem emise 20. července 2023, s atraktivním variabilním ročním výnosem vypláceným 2x ročně a se splatností v roce 2027. Riziko je mitigováno zejména diverzifikací portfolia. Podpořte další rozvoj společnosti na českém realitním trhu a podílejte se tak na našem úspěchu.

více ZDE

Poslední byt v projektu nedaleko Proseckých skal - krásné bydlení i dobrá investice

V udržovaném cihlovém domě v horní části pražské Libně nabízíme na prodej poslední byt v dispozici 2+kk připravený ihned k nastěhování nebo k možnosti ho okamžitě pronajímat.

více ZDE

Máme v nabídce nové byty v Plzni, u některých jsme snížili cenu

V bytovém domě v širším centru Plzně nabízíme k prodeji jednotky ve výměře od 17,6 m2 do 77,3 m2, i se sklepními kójemi. Nabídku rozšiřujeme o nové jednotky, některé jsme zlevnili.

více ZDE

Generování PDF