0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

novinky

POZVÁNKA - DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Přijměte, prosím, naše pozvání na Dny otevřených dveří v bytovém domě Veletržní v pražských Holešovicích ve dnech 28. a 29.6. 2022 od 16:00 do 19:00 hodin. 

více ZDE

SLEVA až 700 tis. Kč na vybrané byty

Na vybrané byty s dispozicí 1+1 až 3+1 v pražských Holešovicích nabízíme až 700 tis. Kč slevu z prodejní ceny. Nabídka platí při podpisu smlouvy do 31.8. 2022. 

více ZDE

NOVĚ V PRODEJI - ubytovací jednotka k investici, Praha 4 - Braník

Nabízíme k prodeji nebytovou jednotku 1+kk o celkové výměře 15,7 m2 ve 3. patře udržovaného domu v žádané a klidné lokalitě Prahy 4 - Braník.

více ZDE

NOVĚ V NABÍDCE - JEDNOTKY V ULICI VELETRŽNÍ A VRATISLAVOVA

Bytové, nebytové a půdní prostory v atraktivních lokalitách - Praha 2 a Praha 7

více ZDE

PŘIPRAVUJEME DO PRODEJE

V činžovních domech v ulici Vratislavova (Praha 2) a v ulici Veletržní (Praha 7) připravujeme do prodeje několik bytových a nebytových jednotek včetně půdního prostoru. 

více ZDE

Investiční příležitost do dluhopisů skupiny SATPO

Využijte příležitost investovat do dluhopisů naší skupiny SATPO s atraktivním poměrem ročního výnosu a rizika za účelem  podpory dlouhodobého růstu realitních aktivit  pod značkou SATPO a City Home na českém realitním trhu a refinancování dluhopisů. Emise dluhopisů je logickým pokračováním několika úspěšných emisí. 

více ZDE

NOVĚ V NABÍDCE - činžovní dům Hanusova s půdním prostorem

Nabízíme k prodeji činžovní dům na adrese Hanusova 998/21, Praha 4

více ZDE

NOVĚ V NABÍDCE - komerční prostory v domě Radlická 36

Komerční prostory k pronájmu - ideální jako obchod, vinotéka nebo kancelář

více ZDE

NOVĚ V NABÍDCE - činžovní dům Plavecká s pozemkem k výstavbě

Nabízíme k prodeji 100% podíl v činžovním domě na adrese Plavecká 399/11, Praha 2 – Nové Město

více ZDE

NOVĚ V NABÍDCE - půdní a suterénní prostory vhodné k investici

V obytném domě Ruská, na rozhraní pražských Vinohrad a Vršovic, nabízíme půdní a suterénní prostory vhodné k investici.

více ZDE

NOVÝ OBJEKT V PRODEJI - Pod Žvahovem

Rezidenční objekt s celkovým počtem 24 jednotek určených k bydlení se nachází v ulici Pod Žvahovem 50, Praha 5

více ZDE

Prodej nemovitostí a klientské služby v rámci opatření Covid-19

Jménem společnosti City Home nám dovolte vás informovat, jak nyní fungují naše služby poskytované klientům. Naše společnost v souvislosti s virem Covid-19 přijala řadu preventivních opatření, aby nedošlo k narušení poskytovaných služeb našim klientům a obchodním partnerům.

více ZDE

ÚSPĚŠNÁ EMISE DLUHOPISŮ NA REALITNÍM TRHU 2020

Společnost City Home Invest III, s.r.o. patřící do skupiny SATPO úspěšně emitovala dne 15.6.2020 dluhopisy v objemu 210 mil. Kč na období 5 let se splatností v roce 2025. Prostředky z emise dluhopisů jsou použity na spolufinancování a nákup existujících činžovních domů i spoluvlastnických podílů v atraktivních pražských lokalitách.

více ZDE

NOVĚ V NABÍDCE - Byt 3+1 v ulici Nuselská

Nabízíme k pronájmu byt 3+1 o výměře 83 m2 s praktickou dispozicí ve 2. patře cihlového domu bez výtahu v ulici Nuselská 11.

více ZDE

SKLEPY NA PRODEJ - Karlín

Nové moderní sklady s výměrou od 3,9 do 5,6 m2  se nachází v 1. podzemním podlaží rekonstruovaného cihlového domu v Karlíně, v ulici Peckova 253/5.

více ZDE

BYT 3+KK K PRONÁJMU - ulice Zenklova

Nabízíme k pronájmu zrekonstruovaný byt o dispozici 3+kk s balkónem, nacházející se ve 3. nadzemním podlaží historické budovy v blízkosti Palmovky

více ZDE

Videoprohlídky bytů

V rámci zlepšování klientské péče je možné shlédnout video prohlídky bytů v  pražském bytovém domě Ruská a Nad Malým Mýtem. S naší nabídkou  se tak můžete seznámit v pohodlí své kanceláře či domova. 

více ZDE

NOVĚ V NABÍDCE - Byt 3+1 s balkónem, Praha 4

Nabízíme k pronájmu byt 3+1 s balkónem v 1. patře vily se zahradou v rezidenční čtvrti Prahy 4, ulice Nad Obcí.

více ZDE

Dárek pro klienty City Home plný dobrého vína

V rámci klientské péče a jako poděkování za důvěru při koupi nemovitosti předává City Home svým klientům k narozeninám dárkový poukaz od dodavatele prémiových vín a delikates.

více ZDE

Služby pro majitele bytových jednotek City Home

Velice si vážíme důvěry klientů, kteří si zvolii naši společnost jako rádce při výběru nového bydlení či investice do nemovitosti. Pro všechny klienty platí zvýhodněné nabídky od našich partnerů

více ZDE

POZEMEK NA PRODEJ - Šumava

Ve známé šumavské obci Kvilda nabízíme samostatný pozemek o výměře 75 460 m2. Stavební areál s křišťálově čistou vodou z vrtu na hranici I. zóny Národního parku Český les, pouhých 150 m od lyžařského vleku.

více ZDE

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home patří do skupiny SATPO, která také nabízí prémiové bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy, komerční prostory na prodej či pronájem. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF