0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

AKVIZICE A INVESTICE

Vykupujeme celé nemovitosti či podíly s potenciálem dalšího rozvoje zejména v Praze. Čerpáme své dlouholeté znalosti z celé řady realizovaných transakcí a ze znalostí realitního trhu. Zaměřujeme se na individuální potřeby každého z klientů . Díky dlouhodobé spolupráce s investičními partnery máme bohatou praxi v řešení všech fází oceňování nemovitostí, rozvoje, plánování, řízení výstavby až po úspěšný prodej a zajištění správy nemovitostí.

DOPORUČUJEME

Společnost City Home doporučuje svým klientům společnost ProBydlení, která nabízí širokou škálu materiálů a profesionální služby pro finální dokončení bytových jednotek. Tým zkušených profesionálů doporučí výběr materiálů a zařizovacích předmětů, poradí s vybavením vybrané místnosti nebo navrhne kompletní interiér na míru. Úvodní konzultace je nezávazná a zdarma.

KLUB LIVING

Členstvím v klubu LIVING získáváte prémiové výhody a benefity od našich prověřených obchodních partnerů ze světa designu, interiéru, dekorativních doplňků, moderních technologií koncových prvků včetně doplňkových služeb jako jsou pojištění domácnosti nebo stěhování.

Generování PDF