0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

akvizice a investice

Jste-li majitelem činžovního domu nebo vlastnického podílu v domě a zvažujete prodej nebo máte informace o zajímavých příležitostech, kontaktujte naše oddělení akvizic emailem akvizice@city-home.cz nebo na telefonním čísle +420 606 093 093.

VYKUPUJEME NEMOVITOSTI

Nabízíme odborné poradenské služby v oblasti investic do nemovitostí, stejně tak jako zprostředkování prodeje a akvizice nemovitosti s potenciálem dalšího rozvoje na realitním trhu. Na základě dlouholetých zkušeností a znalostí z celé řady realizovaných transakcí má naše společnost dlouhodobý zájem o nákup

  • činžovní domy
  • polyfunkční domy
  • pozemky
  • vlastnické podíly


ZDARMA POSOUDÍME VAŠI NEMOVITOST

Náš zkušený tým zpracuje základní objektivní analýzu na základě vstupních informací o nemovitosti, která zohledňuje stávající stav a budoucí vývoj, potenciál pro rozvoj předmětné nemovitosti na realitním trhu. Samozřejmostí je analýza lokálního trhu a posouzení vlastnosti umístění investice včetně vyhodnocení konkurenčních projektů, analýzy prodejních cen a stanovení optimální ceny pro daný projekt.

BROŽURA PRO MAJITELE INVESTIČNÍCH NEMOVITOSTÍ


JSME VÁŠ PARTNER PRO ROZVOJ NEMOVITOSTI

V rámci rezidenčních projektů nabízíme partnerství v oblasti rozvoje nemovitosti a zhodnocení tržního podílu nemovitosti, financování, prodeje a správy majetku. Společnost City Home patří do skupiny SATPO,  která působí na českém trhu jako developer, investor a poskytovatel služeb v oblasti rezidenčních nemovitostí od roku 1994. 

Převážně v Praze se specializuje na výstavbu a prodej prémiových nemovitostí. V rámci poskytovaných služeb nabízíme i komplexní realitní a developerské služby vlastníkům nemovitostí a investujeme do oblasti existujících rezidenčních nemovitostí. Mezi hlavní hodnoty skupiny SATPO patří důvěra, profesionalita, serióznost, dlouhodobá hodnota a budování vztahů s klienty, partnery a investory.

PREZENTACE SPOLEČNOSTI

Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.


Generování PDF