" "
0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

akvizice a investice

Jste-li majitelem činžovního domu nebo vlastnického podílu v domě a zvažujete prodej nebo máte informace o zajímavých příležitostech, prosím, kontaktujte naše oddělení akvizic emailem akvizice@city-home.cz  nebo na telefonním čísle +420 606 093 093.

VYKUPUJEME ZEJMÉNA ČINŽOVNÍ DOMY ČI PODÍLY

Na základě dlouholetých zkušeností a znalostí z celé řady realizovaných transakcí má naše společnost dlouhodobý zájem o nákup činžovních domů, polyfunkčních domů, pozemků či vlastnického podílu, nabízíme odborné poradenské služby v oblasti investic do nemovitostí, stejně tak jako zprostředkování prodeje a akvizice nemovitosti s potenciálem dalšího rozvoje na realitním trhu. 

POSOUDÍME VAŠÍ NEMOVITOST ZCELA ZDARMA

Náš zkušený tým zpracuje základní objektivní analýzu na základě vstupních informací o nemovitosti, která zohledňuje stávající stav a budoucí vývoj, potenciál pro rozvoj předmětné nemovitosti na realitním trhu. Samozřejmostí je analýza lokálního trhu a posouzení vlastnosti umístění investice včetně vyhodnocení konkurenčních projektů, analýzy prodejních cen a stanovení optimální ceny pro daný projekt.

VÁŠ PARTNER PRO ROZVOJ NEMOVITOSTI

V rámci rezidenčních projektů také nabízíme partnerství z oblasti rozvoje nemovitosti a zhodnocení tržního podílu nemovitosti, financování, prodeje a správy majetku. 

Společnost City Home patří do skupiny SATPO,  která působí na českém trhu jako developer, investor a poskytovatel služeb v oblasti rezidenčních nemovitostí od roku 1994.  Převážně v Praze se specializuje na výstavbu a prodej prémiových nemovitostí. V rámci poskytovaných služeb nabízí společnost i komplexní realitní a developerské služby vlastníkům nemovitostí a investuje do oblasti existujících rezidenčních nemovitostí. Vytváří atraktivní příležitosti pro investory do rezidenčních nemovitostí. 

Profesionální prodejní tým je zkušeným rádcem při výběru nového bydlení a nabízí veškeré služby spojené s výběrem, pořízením a financováním bydlení, zprostředkování prodeje či pronájmu nemovitostí, možnost klientských změn a interiéru na klíč včetně doplňkových služeb v příjemném prostředí prodejního centra SATPO. Detailní prezentace společnosti ke stažení ZDE.

Mezi hlavní hodnoty skupiny SATPO patří důvěra, profesionalita, serióznost, dlouhodobá hodnota a budování vztahů s klienty, partnery a investory.

 

Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.


Generování PDF