0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

akvizice a investice

Jste-li majitelem činžovního domu nebo vlastnického podílu v domě a zvažujete prodej nebo máte informace o zajímavých příležitostech, prosím, kontaktujte naše oddělení akvizic emailem akvizice@city-home.cz  nebo na telefonním čísle 604 522 375.

Na základě dlouholetých zkušeností a znalostí z celé řady realizovaných transakcí máme dlouhodobý zájem o nákup činžovních domů, polyfunkčních domů, pozemků či vlastnického podílu, nabízíme odborné poradenské služby v oblasti investic do nemovitostí, stejně tak jako zprostředkování prodeje a akvizice nemovitosti s potenciálem dalšího rozvoje na realitním trhu. 

Náš zkušený tým zpracuje na základě vstupních informací o nemovitosti základní objektivní analýzu, která zohledňuje stávající stav a budoucí vývoj, potenciál pro rozvoj předmětné nemovitosti na realitním trhu. Samozřejmostí je analýza lokálního trhu a posouzení vhodnosti umístnění investice včetně vyhodnocení konkurenčních projektů, analýzy prodejních cen a stanovení optimální ceny pro daný projekt. 

V rámci rezidenčních projektů také nabízíme partnerství z oblasti rozvoje nemovitosti a zhodnocení tržního podílu nemovitosti, financování, prodeje a správy majetku. 

Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.


Generování PDF

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.
Souhlasím