Připravujeme do prodeje na jaro 2022 několik bytových a nebytových jednotek včetně půdního prostoru v činžovních domech v ulici Vratislavova na Praze 2 a v ulici Veletržní nedaleko parku Stromovka na Praze 7.

BYTOVÝ DŮM VELETRŽNÍ

Dům v ulici Veletržní má šest nadzemních podlaží a nabízí jednotky s dispozicí 1+kk až 3+1 od 47 m2 do 122 m2, nebytové prostory a garážové stání v přízemí domu. Na domě byly provedena výměna vodovodních stoupaček a kanalizačních stoupaček, revitalizace společných prostor a vstupu do domu a výměna elektro instalace ve společných prostorách. 

Dům se nachází v městské části Prahy 7 - Holešovice, která se vyznačuje svojí obrovskou rozmanitostí. Najdete zde elegantní restaurace a bary vedle experimentálních divadel a klubů v zrenovovaných továrnách. Nechybí ani tradiční hospůdky, spoustu malých lokálních obchůdků od farmářů po prodejce nezávislé módy.  Ve Veletržním paláci vystavuje své sbírky moderního umění Národní galerie, zatímco centrum DOX nabízí odvážné výstavy současného umění. Na pražském Výstavišti se koná nepřeberné množství kulturních akcí. Park Stromovka a blízkost Vltavy, zaručí možnost dlouhých procházek v blízkosti zeleně a řeky.

BYTOVÝ DŮM VRATISLAVOVA

Dům ve Vratislavově ulici má pět nadzemních podlaží a jednotky s dispozicí 1+1 až 2+1 od 26 m2 do 71 m2. Dále se v domě nachází dva nebytové prostory v prvním nadzemním podlaží a v pátém podlaží je půda s výměrou 222 mvhodná k výstavbě nových půdních bytů, která je zajištěna Smlouvou o výstavbě se stavebním povolením. Dům pavlačového typu s točitým schodištěm je podsklepený a má dvůr o velikosti 52 m2. V roce 2013 byly všechny byty zrekonstruovány. Proběhly zásadní úpravy v domě, zejména oprava uliční fasády a realizace nového výtahu v domě, sklepní kóje a instalace čipového vstupního systému.

Dům Vratislavova se nachází v městské části Prahy 2 - Vyšehrad. Tato rezidenční městská část se rozkládá při břehu řeky Vltavy a v okolí stejnojmenné středověké pevnosti a novogotické baziliky sv. Petra a Pavla. Obě tyto pamětihonodsti patří mezi nejdůležitjěší památky hlavního města. V blízkém okolí se nachází veškerá občanská vybavenost.