Rezidenční objekt s celkovým počtem 24 jednotek určených k bydlení se nachází v ulici Pod Žvahovem 50 na Praze 5.

Rezidenční objekt Pod Žvahovem má tři nadzemní podlaží s jednotkami s dispozicí 1+0 až 3+kk od 14 m2 do 85 m2. K dispozici jsou venkovní parkovací stání, sklepní kóje, sklady a prádelna v suterénu. K objektu náleží společná zahrada v těsné blízkosti přírodní památky, kterou je skála Pod Žvahovem. V docházkové vzdálenosti je MHD zastávka autobusu i tramvaje, v lokalitě je veškerá občanská vybavenost.

Hlubočepy se nachází v údolí Dalejského potoka a součástí historické obce a katastrálního území Hlubočepy je i širší okolí, do kterého patří čtvrti Starý a Nový Barrandov, Klukovice, Zlíchov a Žvahov. Samotný Žvahov tvoří kopec a vilová čtvrť rozkládající se na svazích mezi tramvajovou tratí vedoucí ze Smíchova na Barrandov a železniční tratí (Buštěhradská dráha), která se proslavila díky vysokým viaduktům nacházejících se právě v této oblasti. Ve čtvrti a jejím blízkém okolí se nachází hned několik chráněných území, a to přírodní rezervace Prokopské údolí, jejíž součástí je i vrch Děvín a přilehlé hřbety souhrnně nazývané Dívčí hrady a také přírodní památka Pod Žvahovem.

V domě proběhlo několik zásadních oprav, například rekonstrukce společných prostor objektu a instalace vstupního čipového systému, úprava společné zahrady se zázemím, rozdělení zahrady na společnou a privátní část. Investice do bydlení v rezidenčním objektu Pod Žvahovem představuje trvalou hodnotu ve výjimečné lokalitě v těsné blízkosti přírody a zároveň v centru velkoměsta. Ubytovací jednotky jsou ideální investicí ke krátkodobému i dlouhodobému pronájmu.

Pro aktuální nabídku nás neváhejte kontaktovat.