Přijměte, prosím, naše pozvání a přijďte si prohlédmout atraktivní byty v rezidenčním domě v ulici Bořivojova 92. Dům se nachází v samém srdci Prahy 3 na rozhraní čtvrtí Žižkov a Vinohrady. 

V rámci Dnů otevřených dveří Vás seznámíme s nabídkou volných bytů, s objektem a jeho historií i s jeho výjimečností. Připraveno bude občerstvení a prohlídku Vám poskytnou naši realitní specialisté. Přijďte se podívat v pátek 26. ledna od 16.00 do 20.00 hod. a v sobotu 27. ledna od 10.00 do 15.00 hod. 2018. 

Historie domu na pražském Žižkově sahá až do poloviny 19. století, kdy v oficiální architektuře převažuje sice opakování historických schémat, avšak s novými obsahy. Byty byly zdobné, přívětivé a s dojmem přepychu, uvnitř však jsou dispozičně funkční a praktické. Rezidenční dům Bořivojova splňuje veškeré prvky této doby a představuje dokonalou prezentaci historického významu.

Rezidenční dům Bořivojova se skládá ze sedmi podlaží a nabízí celkem 20 bytových jednotek s dispozicí 2+kk nebo 2+1. Dále jsou zde dva komerční prostory v přízemí a čtyři ateliéry 1+kk s předzahrádkou v přízemí a s terasou v nejvyšším patře. Vrchní patra nabízí lákavý výhled na historické centrum Prahy. Bytové jednotky představují ideální investiční příležitost k pronájmu, jsou kompletně zařízené nábytkem, který je možné odkoupit.