Přijměte, prosím, naše pozvání a přijďte si prohlédnout byty v rezidenčním domě Dvorecké náměstí 597/2 ve velmi oblíbené pražské části Podolí.

V rámci Dnů otevřených dveří v pátek 23. listopadu od 15.00 do 19.00 hodin a v sobotu 24. listopadu od 10.00 do 15.00 hod. 2018 Vás seznámíme s nabídkou volných bytů a s celým objektem. Připraveno bude občerstvení a prohlídku Vám poskytnou naši realitní specialisté.

Z hlediska stavebního, urbanistického a historického pohledu nelze objekt přiřadit přímo do období funkcionalismu, nicméně jeho dílčí prvky tento architektonický sloh odráží. Jedná se o typicky účelovou budovu jednoduchých tvarů za použití materiálů jako je železo nebo beton.

Obytný dům Dvorecké náměstí se skládá celkem ze 4 nebytových a 26 bytových jednotek s dispozicí 1+kk až 3+1 se samostatnými sklepy. Některé byty mají balkón a v nejvyšším patře jsou terasy s krásným výhledem na Vltavu a okolní zeleň. Čistá fasáda domu, reprezentativní vstupní prostory z mramoru i účelné uspořádání společných prostor, splňují veškeré předpoklady spokojeného bydlení. Funkční a praktické uspořádání bytů představuje ekonomicky výhodné bydlení s příslibem klidného sousedství.