Účelné a funkční byty v obytném domě Peckova představují vůdčí myšlenku československé architektury ve třicátých letech, kterou se stal funkcionalismus - důraz kladl na funkci, tedy účel staveb. Dům se skládá ze 44 bytových jednotek a komerčního prostoru. 

Činžovní dům v řadové zástavbě obytných domů se nachází v atraktivní pražské části Karlín a skládá se ze 44 bytových jednotek a komerčního prostoru. Předností obytného domu je moderní výtah, čipový systém pro vstup do objektu, obsluhu výtahu a zcela nové a moderní sklepní prostory

Činžovní dům Peckova je umístěn ve stejnojmenné ulici v Praze 8 – Karlín. Jedná se o klidnou ulici přímo sousedící s právě revitalizovaným parkem a kostelem Sv. Cyrila a Metoděje, v samém sousedství Karlínského náměstí. Lokalita je díky perfektnímu dopravnímu spojení a bezpočtu služeb v docházkové vzdálenosti vhodná pro širokou škálu zájemců o nájemní bydlení. Zvýšená poptávka po nájemním bydlení je zaznamenána i díky četným administrativním budovám v okolí Rohanského nábřeží.