0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

15. 8. 2023 | Lukrativní komerční prostor v centru Prahy

Aktuálně nabízíme v domě na adrese Školská 12 na Praze 1 na prodej i případný dlouhodobý pronájem komerční prostor.

Objekt, ve kterém se prostor nachází, najdete ve velmi žádané části Prahy 1, ve výjimečné lokalitě nedaleko Václavského a Karlova náměstí. Komerční prostor o výměře 150 m2 byl v minulosti dlouhé roky provozován jako restaurace, nyní je vyklizený a připravený k prodeji nebo k pronájmu. Dům, ve kterém se nachází, projde brzy celkovou rekonstrukcí, z hlediska potenciálu půjde tedy o zajímavou investici. V domě kromě těchto prostor prodáváme také dva byty s dispozicí 3+1 po rekonstrukci a také 2+1.

Více informací Vám sdělí naši realitní specialisté při prohlídce nebo telefonicky. V případě zájmu nás kontaktujte pro sjednání prohlídky na čísle 606 093 093 nebo přes formulář níže.


Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.


Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše společnost SATPO nabízí bydlení v rezidenčních nemovitostech, garážová stání nebo také pozemky k prodeji či k pronájmu v centru Prahy a jeho blízkém okolí.

Generování PDF