0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

13. 9. 2023 | Dva samostatné byty k prodeji ve vile na Praze 4

Ve viladomě se soukromou zahradou nabízíme k prodeji byt s dispozicí 2+kk, ve kterém proběhne kompletní rekonstrukce, a prostorné 3+1 s balkónem ve velmi dobrém stavu.

Byt 2+kk o velikosti 52,9 m² prochází kompletní rekonstrukcí, kterou si můžete prohlédnout ve fotogalerii formou vizualizace. Byt bude kompletně zrekonstruován, včetně zařízené koupelny a nové kuchyňské linky. Druhý nabízený byt 3+1 o velikosti 87,6 m² disponuje novou plovoucí podlahou. O podobě nové koupelny a kuchyně, které jsou původní, rozhodne až nový majitel.

Velkou devizou domu je uzavřená zahrada, která je ve společném užívání majitelů jednotek. Co se týče samotného domu, jde o komorní projekt, ve kterém jsou pouhé tři byty a proto zde můžete nalézt mnohem soukromější život, než bývá v Praze běžné. Dům sám prochází celkovou renovací, která zahrnuje rekonstrukci společných prostor, opravu fasády či repasování všech oken a opravu elektroinstalace.

Lokalita nabízí široké možnosti kulturního a sportovního vyžití, mnoho příjemných zelených ploch, bonusem je blízkost Vltavy, po jejímž břehu lze trávit svůj čas aktivně či klidnými procházkami. Tento projekt skutečně nabízí bydlení v příjemném soukromí jako na menším městě, ale díky dostupnosti do širšího centra Prahy i místní občanské vybavenosti budete mít po ruce všechny benefity hlavního města.

vizualizace 2+kk

2+kk

vizualizace 2+kk

vizualizace 2+kk

vizualizace 2+kk

3+1

3+1

3+1

Zpět na přehled novinek

Generování PDF