0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

VRŠOVICKÁ 85, Praha 10

Cihlový činžovní dům s keramickým obkladem v ulici Vršovická se skládá z šesti nadzemních podlaží a z jednoho podzemního podlaží. Vlastníkům nemovitosti nabízí možnost využití soukromého dvora pro společné aktivity či setkávání s přáteli. Interiéry bytových jednotek jsou ve velmi dobrém technickém stavu. Většina z nich prošla částečnou rekonstrukcí a má novou výmalbu. Dům je vybaven centrální plynovou kotelnou, okna jsou osazena plastovými rámy s izolačním dvojsklem, které přispívá k lepší tepelné izolaci. Možnosti parkování se nabízí v přilehlých ulicích. Společné prostory prošly nedávnou rekonstrukcí a jsou kvalitně udržovány.

KE STAŽENÍ

V tomto domě je vše připraveno tak, aby se vám tady co nejpříjemněji žilo. Aktuálně nejsou plánovány žádné investice do standardu domu či společných prostor, můžete si užívat všeho, co tento dům nabízí, bez jakéhokoli omezení nebo dodatečných starostí.

Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.


Zobrazit dostupné jednotky

Generování PDF