0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Pod Žvahovem 50 - Byt A1.3

1.NP

dispozice plocha B/L/T transakce cena bez DPH cena celkem do katalogu
3+KK
142.9 m2
prodej
- - Prodáno
kk - kuchyňský kout | B - balkón | L - lodžie | T - terasa
plánek patra
Byt A1.3

fotogalerie

POD ŽVAHOVEM

Nabízíme Vám ke koupi jednotku ve stavu shell and core (před kompletním dokončením) a to s pravomocným stavebním povolením na bytovou jednotku. Jedná se o jedinečnou příležitost uzpůsobit si Své vlastní bydlení svým představám a to od vnitřní dispozice až po finální povrchy a design. K dispozici jsou jednotky 1+kk a 3+kk od 26 – 85 m2. Vybrané jednotky disponují předzahrádkami, sklepními prostorami nebo parkovacími místy.

Stavební povolení pro bydlení s byty a jednotkami dlouhodobého ubytování se týká změny v nenosných příčkách, výměny dveřních i okenních výplní, veškerých rozvodů, úpravy povrchů. Stavba je navržena tak, aby splnila požadavky na mechanickou odolnost a stabilitu, požární bezpečnost, hygienu a ochranu zdraví, ochranu proti hluku a bezpečnost při užívání i úsporu a tepelnou ochranu, jak vyplývá z projektové dokumentace ověřené autorizovanými osobami. Stavební povolení je platné 2 roky (říjen 2023) od nabytí právní moci.

Generování PDF