0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

27. 7. 2023 | Na prodej nyní i celé činžovní domy

Aktuálně najdete v portfoliu City Home na prodej dva činžovní domy. Jeden se nachází na Praze 2 v ulici Myslíkova, další najdete na Praze 5 v ulici Ke Koulce.

V udržovaném domě na adrese Myslíkova 28, který byl postavený v roce 1929, je celkem 13 bytových jednotek a 8 komerčních prostor. Celková plocha domu je 2 284 m2, včetně sklepů a půdy. Plocha bytových jednotek činí 1 025 m2, komerční plochy 1 068 m2 a díky výborné lokalitě nabízejí variabilitu pro široké uplatnění. Ostatní plochy jsou sklady a půda. Většina jednotek má ukončenou nájemní smlouvu, jsou vystěhované a u některých jednotek proběhla částečná rekonstrukce.

Jedná se o zajímavou investiční příležitost, jelikož dům se nachází v bezprostřední blízkosti Karlova náměstí, kde je poptávka po dlouhodobých i krátkodobých pronájmech.

BROŽURA MYSLÍKOVA KE STAŽENÍ

Rohový cihlový dům na adrese Ke Koulce 6 se nachází nedaleko stanice metra Anděl a má novou fasádu, střechu a plastová okna. Dům má 10 bytových jednotek a půdní prostor s pravomocným stavebním povolením na výstavbu 3 bytových jednotek a výtahu. Na prostory v 1. PP je podaná žádost o vydání SP na výstavbu 2 ubytovacích jednotek a sklepních kójí.

Dům se nachází v lokalitě, která bude v blízké době procházet výraznými změnami, u kterých se dá předpokládat, že budou mít pozitivní vliv na vývoj cen nemovitostí v této oblasti.

BROŽURA KE KOULCE KE STAŽENÍ

Pro informace o cenách a pro domluvení prohlídky nás kontaktujte na tel. čísle 606 093 093 nebo vyplněním kontaktního formuláře níže.

Myslíkova 28

Myslíkova 28

Myslíkova 28

Praha 2 - Myslíkova

Myslíkova 28

Myslíkova 28

Ke Koulce 6

Ke Koulce 6

Ke Koulce 6

Praha 5 - Ke Koulce

Ke Koulce 6

Ke Koulce 6


Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.


Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše společnost SATPO nabízí bydlení v rezidenčních nemovitostech, garážová stání nebo také pozemky k prodeji či k pronájmu v centru Prahy a jeho blízkém okolí.

Generování PDF