0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

VILA DŮM A NOVÉ BYTY

V renovované vile v pražské Krči na adrese Nad Obcí 485/5 prodáváme dvě bytové jednotky o dispozici 2+kk a 3+1. Budoucí majitelé jistě ocení možnost využívat uzavřenou zahradu, která je ve společném vlastnictví všech majitelů. Jedná se o komorní dům, ve kterém jsou celkem 3 byty. Dispozičně menší byt je vhodný pro komfortní bydlení v páru, jako startovní byt nebo zajímavá investice. Větší bytovou jednotku ocení rodina, která díky přilehlé zahradě získá prostor pro venkovní společenské hry či setkávání s přáteli. Máte exkluzivní možnost žít v příjemném soukromí.

VYHLEDY NA CENTRUM MĚSTA

Vila dům je po kompletní rekonstrukci, jsou opravené společné prostory, nová fasáda a obě bytové jednotky jsou připravené k okamžitému nastěhování. Byt v nejvyšším podlaží nabízí úžasné výhledy na Prahu. Možnost využití zahrady představuje velký benefit pro vysoký standard bydlení v Praze.

Jedná se o klidnou rezidenční část na rozhraní Krče a Braníka. Díky dostupnosti do širšího centra Prahy i místní občanské vybavenosti jsou v pěší dostupnosti všechny benefity hlavního města. Lokalita Prahy 4 nabízí mnoho možností trávit svůj volný čas v přilehlých parcích nebo u břehu Vltavy, ať už procházkou či výjezdem na kole po místní cyklostezce. Nespočet kaváren, restaurací, barů, zdravotní zařízení a vzdělávací instituce.

rezidenční dům

Zobrazit dostupné jednotky

Generování PDF