0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

NAD OBCÍ I 485/5

Nově nabízíme k prodeji v renovovaném viladomě v pražské Krči dvě bytové jednotky o dispozici 2+kk a 3+1. Budoucí majitelé jistě ocení zejména možnost využívat uzavřenou zahradu, která je ve společném vlastnictví všech majitelů jednotek v domě. Jedná se o komorní projekt, ve kterém jsou celkem 3 byty. Máte tak před sebou exkluzivní možnost žít v příjemném soukromí, jako kdybyste bydleli na menším městě. Přesto díky dostupnosti do širšího centra Prahy i místní občanské vybavenosti budete mít po ruce všechny benefity hlavního města.

Lokalita Prahy 4 navíc nabízí mnoho možností trávit svůj volný čas v mnoha zelených oblastech nebo třeba u břehu Vltavy, kde zejména sportovci ocení možnost žít svůj život naplno. Dispozičně menší byt je vhodný pro aktivní single jedince, jako startovní byt nebo zajímavá investice. Větší jednotku jistě ocení rodina, která díky přilehlé zahradě získá prostor, kde si vytvoří silné vzpomínky.

objekt

Zobrazit dostupné jednotky

Generování PDF