0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

28. 2. 2023 | Bydlení s terasou v Braníku

V pětipodlažním domě nabízíme ubytovací jednotky v přízemí se vstupem do klidného zahradního dvora.

Braník si dodneška zachoval atmosféru pražské periferie, kde úzké uličky s hrbolatým dlážděním lemují nízké přízemní a jednopatrové domečky, ale najdou se zde také výjimečné industriální památky. V Braníku máte na dosah loděnice, pláže, svahy s krásnými výhledy, skály, lom a také vyhlášenou cyklo/in-line stezku, která vede až do Vrané nad Vltavou. Čtvrť má výborné spojení automobilovou i městskou dopravou. V centru Prahy budete tramvají podél Vltavy za 15 min.

V domě Nad Malým mýtem, jehož výstavba sahá do období let 1929 až 1931 si můžete přijít prohlédnou byt 2+kk s obytnou plochou 58 m2 nebo ateliér 24 m2, oba se vstupem na terasu. V domě ale nabízíme i další malé jednotky k prodeji.

Vyhotovíme pro Vás kupní smlouvy, zajistíme převod energií a uhradíme návrh na vklad na katastr. U City Home neplatíte provizi za zprostředkování a můžete čerpat další benefity jako sleva až 15 % na nábytek a kuchyně na míru u našeho partnera FajnNábytek. Fotografie s nábytkem představuje vizualizaci návrhu interiéru (byt se prodává nezařízený).

vizualizace - ateliér 1+kk

ateliér 1+kk

ateliér 1+kk

vizualizace - ateliér 1+kk

ateliér 1+kk

ateliér 1+kk

byt 2+kk

byt 2+kk

byt 2+kk

byt 2+kk

byt 2+kk

byt 2+kk

Zpět na přehled novinek

Generování PDF