" "
0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

29. 10. 2022 | Speciální benefit na vybavení bytu našich klientů

Ve spolupráci s FAJN NÁBYTEK jsme pro naše klienty připravili specílální benefit: 15 % sleva při objednání nábytku na míru, 10 % sleva na kusový nábytek a 7 % sleva na nákup spotřebičů.

FAJN NÁBYTEK využívá dlouholetých zkušeností spojených s výrobou a prodejem kvalitního nábytku, určeného i pro ty nejnáročnější zákazníky. Zaměřují se na prodej renomovaných značek českých, slovenských a také německých výrobců, což jim umožňuje splnit veškerá přání a požadavky s orientací na preciznost a kvalitu zpracování. Poskytují zákazníkům ten nejlepší servis a dovedou nabídnout sortiment opravdu pro každého. Neprání se originálním a neotřelým návrhům a programům na míru. To vše za velmi dostupné ceny.

Slevu je možné uplatnit po předložení karty klubu LIVING.
Informace o našich obchodních partnerech najdete na stránkách klubu LIVING.


Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.


Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home patří do skupiny SATPO, která také nabízí prémiové bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy, komerční prostory na prodej či pronájem. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování a další služby spojené s bydlením.

Generování PDF