novinky | AŽ 10 % SLEVA NA VYBAVENÍ Z NABÍDKY SIKO KOUPELNY A KUCHYNĚ | 27.06.2019

 

Při koupi jakékoli nemovitosti z nabídky City Home od nás obdržíte jako dárek uplatnění slevy až 10 % na vybavení pro koupelny, kuchyně, kuchyňské spotřebiče, aj. z nabídky od společnosti SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ.

Firma SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ je v současnosti největší specializovanou sítí prodejen vybavení pro koupelny a kuchyně a nově nabízíme také dveře. Působíme ve více než 40 prodejnách po celé ČR, ve kterých našlo uplatnění téměř 800 zaměstnanců a náš konsolidovaný obrat přesahuje 3 miliardy Kč. Nabízíme ucelený koupelnový sortiment (obklady, dlažby, vodovodní baterie, vany, sprchy, sprchové kouty, koupelnové doplňky i koupelnový nábytek na míru) a množství moderních i rustikálních kuchyní na míru (plánované kuchyně) i sektorových kuchyní.

Nabídka od společnosti SIKO se vztahuje na 10 % při nákupu obkladů, dlažeb, dále pak 5 % při nákupu plánované kuchyně Classic, 3 % při nákupu kuchyňských spotřebičů, 5 % při nákupu dveří a jejich doplňků, 5 % při nákupu podlahy pvc, laminátové, dřevěné a na koberce.

Výběr můžete provést na pobočkách SIKO Praha - Zličín a přímo v centrále v místě Čimelice. Nabídku nelze kombinovat s dalšími slevami, akcemi, akční nabídkoul. Sleva na kuchyňské spotřebiče se nevztahuje na akční sety.

V rámci členství v klubu LIVING, kde kromě nabídky od společnosti SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ, získáte i další benefity od našich prověřených partnerů, kteří jsou odborníci z oblasti vybavení interiéru a doplňků, z oblasti pojištění, stěhování aj. Přehled partnerů najdete na www.klub-living.cz .  Pro více informací kontaktujte náš prodejní tým City Home.

 
city home siko siko city home