0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

novinky

Veškeré informace o novinkách naší společnosti, o výstavbě našich rezidenčních projektů a aktuální pobídky v rámci naší nabídky nemovitostí naleznete zde.

Poklepání základního kamene Rezidence Laurová

Slavnostní poklepání základního kamene Rezidence Laurová

více ZDE

Dnes odstartovaly Dny otevřených dveří v rezidenčním domě Ke Koulce 6 od společnosti City Home

Právě probíhají Dny otevřených dveří v rezidenčním domě Ke Koulce 6 na pražském Smíchově do 19:00 hodin a pokračují zítra od 11:00 - 17:00 hodin.

více ZDE

SATPO tým na Olympjiském běhu získal medaily

Ve středu 19. června proběhl další ročník T-Mobile Olympijského běhu, který se koná na různých místech ve všech koutech České republiky. Sportovní nadšenci ze SATPO se jako již tradičně zúčastnili závodu, který startoval v 18:00 v pražském parku Ladronka.

více ZDE

Prohlédněte si aktuální nabídku luxusních bytů v rezidenci Laurová

V rezidenci Laurová nabízíme nové a vzdušné byty, ve kterých můžete najít svůj nový a vysněný domov, například byt 4+kk 98,2 m² s terasou, skladem a dvěmi parkovacími stání.

více ZDE

Exkurze středoškolských studentů ve společnosti SATPO

Dne 7. května se v prostorách společnosti SATPO uskutečnila nevšední exkurze pro studenty pod záštitou organizace Junior Achievement. Akce studentům umožnila  jedinečnou příležitost nahlédnout do světa podnikání v oblasti výstavby rezidenčních nemovitostí.

více ZDE

NOVĚ V PRODEJI Rezidence Laurová

Rezidence Laurová kombinuje moderní architekturu a elegantní design v srdci pražských Radlic. Každý detail je pečlivě promyšlen, vše s ohledem na harmonii s okolním prostředím. Objevte bydlení, které respektuje minulost a zároveň jde dopředu s moderním životním stylem. 

více ZDE

Stavební pozemky pro rodinné domy v prodeji

V životě každého z nás přichází okamžik, kdy musíme rozhodnout, jakým směrem se vydáme. Pro ty, kteří hledají život bez kompromisů a chtějí spojit klid přírody s pohodlím města, máme jedinečnou nabídku lukrativních stavebních pozemků v městské části Praha 4 – Šeberov, konkrétně v části Hrnčíře.

více ZDE

Stavební pozemek pro rodinnou vilu v lokalitě Kavalírka

Máme skvělou zprávu pro ty, kteří touží po kombinaci luxusního bydlení a klidného prostředí: nový stavební pozemek pro výstavbu rodinné vily v lokalitě Kavalírka, v prestižní městské části Prahy 5, nabízí ideální prostředí pro splnění vašeho snu o dokonalém bydlení.

více ZDE

NOVÁ REZIDENCE LAUROVA

Moderní a nadčasové bydlení s bohatým zázemím nabídne prémiový rezidenční projekt Rezidence Laurová začátkem dubna letošního roku. Představuje dokonalou kombinaci praktičnosti a elegance s důrazem na vysokou kvalitu a detail finálního dokončení. Novostavba nabídne bytové jednotky s dispozicí 1+kk až 5+kk a komerční prostory v atraktivní lokalitě Praha - Smíchov.

více ZDE

Teambuilding v rakouském Ellmau

Letošní teambuilding jsme si opět užili a tentokrát nám velmi přálo i krásné slunné počasí.

více ZDE

Když můžeme, pomůžeme

Společnost SATPO poskytla administrativní budovu v ulici Radlická před zahájením demolice k intenzivnímu cvičení USAR týmu, což je Urban Search And Rescue tým v rámci civilní ochrany Evropské unie. 

více ZDE

Nefinanční dar pro FN Motol

Proaktivní přístup a schopnost darovat umí potěšit, zejména pokud jde o návštěvníky a lékařský personál ve FN Motol. 

více ZDE

Novoroční setkání členů FBN Czech

Dne 18.1. proběhlo na Pražském hradě Novoroční setkání členů Family Business Network, u kterého nechyběla účast majitelů naší investiční skupiny SATPO. 

více ZDE

Rezidence Kobrova je již kompletně vyprodána

Rezidenční projekt Kobrova na pražském Smíchově se 7 nadzemních a jednoho podzemního podlaží nabídl celkem 15 bytových jednotek s dispozicí 1+kk až 5+kk.

více ZDE

Vánoční nálada v SATPO

více ZDE

Projekt Holečkova House již kompletně vyprodán

Rezidenční projekt na pražském Smíchově nabídl celkem 8 bytových jednotek s dispozicí 1+kk až 5+kk o velikosti od 40 do 213 m2 a komerční prostor. 

více ZDE

Ocenění projektu DofE

Děkujeme DofE za pozvání u příležitosti slavnostního předávání ocenění projektu DofE – Stand By Me, který slavil první rok svého úspěšného působení v České republice.

více ZDE

Poslední byt v rezidenci pod Petřínem se slevou 1 000 000 Kč

Využijte podzimní akci na poslední byt pod Petřínem, který do konce listopadu můžete koupit levněji a navíc Vám přidáme poukaz na vybavení bytu.

více ZDE

Desátý ročník charitativního závodu BMX

Vysoká účast závodníků i široké veřejnosti na jubilejním 10. ročníku Žendarace přinesla úžasnou částku 204.052 Kč pro dětské onkologické centrum FN Motol.

více ZDE

Máme za sebou skvělý podzimní teambuilding, který prověřil naši schopnost spolupracovat

Letos jsme měli možnost prožít jedinečný teambuildingový zážitek v prostředí restaurace Cinda na Císařské louce. Kromě dobrého pití a jídla jsme mohli ukázat, jak táhneme za jeden provaz.

více ZDE

Podporujeme TeamGym při reprezentaci

Nadační fond SATPO finančně podpořil gymnastický oddíl TeamGym od TJ Bohemians pro účely výroby reprezentativních dresů. 

více ZDE

Generování PDF