0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

standardy

Představení bytových jednotek

Byty o dispozicích od 1+kk až po 4+0 nabízejí velkorysé prostory od 64 m² do 130 m². Každý byt má výhradní užívání sklepní kóje.

Další tři bytové jednotky, budou vybudovány na půdě domu. Budova je vybavena výtahem. Plastová okna a funkční stoupačky jsou zárukou kvalitního bydlení. Různé zdroje vytápění, včetně plynových a elektrických kotlů či WAW, poskytují flexibilitu a komfort podle potřeb každého bytu.

Parkování je možné na ulici před domem v rámci rezidentních zón nebo placených hodin. V přízemí objektu se nachází komerční prostor, který může sloužit jako místo pro podnikání či služby pro obyvatele domu. Za domem najdete udržovanou zahradu, která je místem pro relaxaci a odpočinek. Nemovitost se nachází v památkově chráněném území, což přidává na její prestiži a historické hodnotě. Společné prostory domu jsou v udržovaném stavu a plánují se další investice, které zvýší komfort a estetiku celého objektu. Investice zahrnují například repliky dveří, nátěry zábradlí a madel, zapuštění kabelů ve stěnách, výměnu schránek, opravu sklepních kójí a revitalizaci zahrady. Byty budou před prodejem vyklizené a vymalované.

 

Výhody a benefity

  • lokalita s vynikající občanskou vybaveností a dopravní dostupností
  • investiční příležitost, očekávaný růst hodnoty nemovitostí v lokalitě
  • prostor k úpravě dispozic většiny bytových jednotek

Generování PDF