0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

lokalita

Na pomezí Karlína a Libně

Na souběhu karlínské Invalidovny a libeňské Palmovky, v přímém sousedství populárního Rohanského ostrova naleznete bytový dům Sokolovská 160. Kromě toho, že dům disponuje komorním prostředím v podobě pouhých deseti bytových jednotek, je také skvěle dopravně dostupný.

Libeňská čtvrť vyniká nejen zajímavou průmyslovou historií v podobě bývalé továrny Rustonka a blízkostí důležitých dopravních uzlů, ale nabízí také skvělou občanskou vybavenost. V perimetru 600 metrů od domu se nachází několik zastávek tramvaje a dvě stanice metra. Dále prodejna Kufland, několik škol a školek, tenisové kurty i golfový areál na Rohanském ostrově. V Libni najdete širokou škálu obchodů, restaurací a kaváren, což zajišťuje pohodlný život bez nutnosti častého cestování za nákupy nebo zábavou. Zdravotnické služby jsou dobře dostupné díky poliklinikám a lékárnám v okolí.

V případě Karlína se jedná o vyhledávanou lokalitu se skvělou dopravní dostupností, poskytující rozsáhlé možnosti společenského vyžití. Karlín nabízí množství restaurací, kaváren, služeb, zeleně, dětských hřišť a parků a slouží i jako ideální výchozí místo pro procházky.

 

Dopravní dostupnost

Libeň je propojena s ostatními částmi Prahy prostřednictvím husté sítě tramvajových linek a stanic metra Invalidovna a Palmovka (linka B), které jsou v dosahu pěší chůze. Díky nedalekému Libeňskému mostu a dalším dopravním tepnám je lokalita dobře dostupná i pro automobily, a to jak díky blízkosti hlavních silnic, tak díky možnostem parkování v okolí. V oblasti se nachází také vlakové nádraží Praha-Libeň, které zajišťuje dobré spojení nejen v rámci města.

 

Kulturní a volnočasové aktivity

Jako mnoho pražských čtvrtí, je také Libeň domovem několika kulturních institucí, jako je například Divadlo Pod Palmovkou, které nabízí pestrý program divadelních představení. Pro milovníky přírody je v blízkosti park Thomayerovy sady nebo Libeňský ostrov, který nabízí klid a příležitosti pro procházky a sportovní aktivity.

 

Historický a moderní charakter

Spojení Karlína a Libně kombinuje historii hlavního města s moderními komerčními a rezidenčními projekty. Unikátní charakter spojení vytváří zajímavou atmosféru s historickými budovami včetně Libeňského zámku na jedné straně a moderních kancelářských budov na straně druhé.

 

Ekologická a zelená infrastruktura

Množství parků a zelených ploch zajišťuje příjemné prostředí pro relaxaci a volný čas. V blízkosti je také cyklostezka podél Vltavy, která je ideální pro cyklisty a běžce.

 

Perspektivní lokalita

Libeň se dynamicky rozvíjí a investuje se zde do infrastruktury i nových projektů, což zvyšuje její atraktivitu a hodnotu nemovitostí. Jen do roku 2030 v pražské Libni a Karlíně vzniknou nové kancelářské budovy a bytové jednotky pro několik tisíc lidí. Občanská vybavenost v místě tak bude výrazně nadprůměrná a lokalita bude žádaná více než kdy jindy.

Bydlení na Sokolovské představuje skvělou volbu pro ty, kteří chtějí žít v dobře dostupné a plně vybavené lokalitě s výbornou
dopravou a širokou škálou služeb. Tato lokalita nabízí vše, co moderní městský život vyžaduje, a zároveň poskytuje klidné prostředí pro život.

KAM VYRAZIT V LIBNI

  • Rohanský ostrov - Součástí Rohanského ostrova je golfový areál, který nabízí všem zájemcům seznámení s golfem, různé možnosti tréninku, rozvoj golfových dovedností nebo organizaci dětských příměstských táborů.
  • Divadlo pod Palmovkou - Klasické činoherní divadlo, které sídlí v pražské čtvrti Libeň v dolní části Zenklovy ulice v městské části Praha 8 nedaleko křižovatky a stanice metra Palmovka. V podkroví budovy divadla je malá scéna Studio Palmoffka.
  • Dětské hřiště Thomayerovy sady - Park pod Plynojemem je nejbližším parkem se skluzavkou a několika workoutovými
    prvky pro aktivní odpočinek. Ve spodní části Thomayerových sadů se nachází oplocené dětské hřiště s herní sestavou v podobě lodi.

PRO VLASTNÍ BYDLENÍ NEBO INVESTICI

Díky dynamickému rozvoji a zvyšující se poptávce po bydlení je tato lokalita atraktivní i z investičního hlediska.

Cihlový činžovní dům v Sokolovské ulici se skládá z šesti nadzemních a jednoho podzemního podlaží. Dům je kompletně
podsklepený, přičemž bytové jednotky mají ve výlučném užívání sklepní kóji. Jednotky jsou většinou v dobrém technickém stavu, což poskytuje široké možnosti pro úpravy dle představ klienta. Některé byty jsou v původním stavu, jiné jsou po částečné rekonstrukci. Všechny byty jsou vybaveny plastovými okny a mají různé zdroje vytápění. Společné prostory domu jsou v udržovaném stavu a k dispozici je výtah.

Vše je zde připraveno tak, aby vám život v tomto domě byl co nejpříjemnějším. Menší jednotky v domě jsou ideální investicí pro ty, kteří hledají nemovitost s velkým potenciálem v atraktivní lokalitě.

fotogalerie

Generování PDF