0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

ŠKOLSKÁ 1736/12

V pětipodlažním domě v ulici Školská na Praze 1 nabízíme k prodeji 3 bytové jednotky od 59 m2 do 119 m2, 5 komerčních prostor, zavedenou restauraci a kadeřnický salón. Půdu s výměrou 242 m2 prodáváme s uzavřenou Smlouvou o výstavbě na realizaci půdních bytů. Dále jsou k dispozici skladové prostory v suterénu domu.

Výhodou domu jsou nízké náklady na provoz. Jde o bydlení v klidné ulici přímo v centru Prahy, kde je k dispozici dvůr pro rezidenty a blízký park. Lokalita má výbornou dopravní dostupnost a veškerá občanská vybavenost v pěší vzdálenosti.

Objekt se nachází ve velmi žádané části Prahy a investice do bydlení v domě představuje trvalou hodnotu ve výjimečné lokalitě. Všechny jednotky jsou vhodné pro vlastní bydlení a zároveň jsou ideální investicí ke krátkodobému i dlouhodobému pronájmu.

Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.


Zobrazit dostupné jednotky

Generování PDF