0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

lokalita

Vršovice jsou pražská čtvrť náležící k městské části a obvodu Prahy 10 a jsou velmi oblíbeným místem pro život. Sousedí s Královskými Vinohrady, se Strašnicemi,  Michlí a  Nuslemi.

Dominantu Vršovic představuje Vršovický zámeček, který slouží jako domov pro seniory, obřadní síň a multifunkční sál pro uspořádání mnoha kulturních a společenských akcí. Další významnou ikonou pražských Vršovic je Synot Tip Arena neboli EDEN, což je fotbalový stadion, na kterém se hrají domácí zápasy týmu SK Slavia Praha či zápasy české fotbalové reprezentace. Konají se zde i další sportovní a kulturní akce.

Rodiny s dětmi potěší široký výběr státních i soukromých škol, školek a mimoškolní aktivity, blízké Heroldovy sady a dětské hřiště Na Stezce nabízející bezpečné místo pro radovánky i těch nejmenších. Bohatá občanská vybavenost, výborná dopravní dostupnost, hustá síť HMD a nespočet bister a restaurací všech cenových kategorií, to vše splňuje veškeré předpoklady spokojeného bydlení. Navíc, MČ Praha 10 podporuje mnoho projektů jako jsou Farmářské trhy, Příběhy našich sousedů, Žij s hudbou či Vlastivědné vycházky.

Za zmínku stojí i sousedící pražská část Vinohrady, která je oblíbená nejen díky noblesní rezidenční zástavbě, ale upoutá i Čapkova vila, Vodárna, Vinohradský hřbitov, Husův sbor, Bezručovy sady a v neposlední řadě i kvalitní zdravotní péče ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady.

fotogalerie

Generování PDF