0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

KARLÍNSKÉ NÁMĚSTÍ 10

Cihlový činžovní dům v ulici Karlínské náměstí se skládá z pěti nadzemních podlaží a jednoho podzemního podlaží. Dům se nachází pár minut pěšky od stanice metra Křižíkova. V rámci tohoto jedinečného projektu nabízíme k prodeji celkem 5 bytových jednotek. Z těchto bytů tři poskytují působivý výhled přímo na Karlínské náměstí, což přidává na jejich exkluzivitě i díky tomu, že se v této žádané lokalitě volné byty objevují velmi ojediněle. Budoucí majitelé mají možnost přizpůsobit si interiéry bytů podle svých individuálních představ. Ke každé bytové jednotce patří sklepní kóje, které zajišťují dostatek úložného prostoru.

PREZENTACE PROJEKTU

Do nabídky jsme si pro Vás v tomto projektu připravili jak malometrážní jednotky, které představují jedinečnou investiční příležitost, tak velkometrážní byty o podlahové ploše až 130 m2, které představují ideální místo pro rodinný život. Společné prostory domu jsou v udržovaném stavu. V současné době připravujeme dokumentaci pro stavební povolení k výtahu, který zlepší přístupnost a komfort pro všechny vlastníky bytových jednotek.

fotogalerie

Zobrazit dostupné jednotky

Generování PDF