0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

lokalita

Karlín je jedna z pražských čtvrtí, která se nachází na pravém břehu řeky Vltavy. Tato oblast, která má za sebou bohatou historii, se v posledních desetiletích proměnila z industriální zóny v pulzující městskou čtvrť plnou života.

  • Metro Křižíkova + skvělá dopravní dostupnost
  • Výjimečnost lokality – jedinečná příležitost si pořídit nemovitost na Karlínském náměstí, kde se byty k prodeji takřka nenabízejí

Po devastujících povodních v roce 2002 prošel Karlín rozsáhlou rekonstrukcí a revitalizací a dnes je z něj moderní čtvrť. Najdete zde širokou nabídku různých stylů kaváren, restaurací, obchodů a moderních fitness center, stejně jako stylové kancelářské prostory.

Kulturní scéna v Karlíně je rovněž bohatá a rozmanitá. Ve čtvrti se nachází množství divadel, uměleckých galerií a kulturních center, které celoročně hostí různé umělecké a společenské akce pro všechny věkové kategorie.

Dominantou Karlína je Karlínské náměstí s impozantním kostelem sv. Cyrila a Metoděje, které se stalo oblíbeným místem setkávání místních obyvatel. Náměstí pravidelně ožívá trhy, festivaly a různými kulturními a společenskými událostmi, které přitahují návštěvníky z celé Prahy.

Bydlení v Karlíně nabízí jedinečnou kombinaci urbanistického komfortu a bohatého společenského života, což dělá z této čtvrti ideální místo pro život.

Tramvajová zastávka je vzdálená 200 metrů od domu, z ní se lze pohodlně dostat do nejrůznějších koutů města, zastávka metra B je vzdálená 500 metrů. Autem je to do centra Prahy jen 20 minut a velmi rychlé je i napojení na Jižní spojku a dálnici D1.

KAM VYRAZIT:

  • Forum Karlín - multifunkční prostor, který pravidelně hostí koncerty, výstavy a další kulturní akce. Je to moderní centrum kulturního dění v Praze.
  • Karlínské náměstí - srdce Karlína, kde najdete kostel sv. Cyrila a Metoděje a kde se konají různé trhy, festivaly a kulturní akce. Ideální místo pro odpočinek nebo setkání s přáteli.
  • Kavárny a restaurace - Karlín je známý svými kavárnami a restauracemi, které často nabízejí příjemné posezení s výhledem na řeku Vltavu. Doporučujeme například Můj šálek kávy, Eska nebo Krystal Bistro.
  • Lyčkovo náměstí - náměstí je domovem mnoha historických budov a je obklopeno zelení, což činí z tohoto místa příjemné místo pro procházky a relaxaci.
  • Divadlo Karlín - jedno z nejstarších a největších hudebně-dramatických divadel v Praze, kde můžete zažít skvělé divadelní představení nebo muzikál.
  • Vítkovský kopec - pro milovníky přírody a skvělých výhledů na město, Vítkov nabízí úžasné panoramatické pohledy na Prahu a je ideálním místem pro ranní běh nebo večerní procházku.

FOTOGALERIE

Generování PDF