0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

standardy

Funkční a praktické uspořádání bytů s dispozicí 1+kk až 2+1 představuje ekonomicky výhodné bydlení s příslibem klidného sousedství. Ve čtvrtém nadzemním podlaží se nachází nebytová jednotka a vstup na půdu. Půdní prostor nabízí investiční příležitost k výstavbě další nové bytové jednotky.

Ve dvoře stojí malý dvoupodlažní obytný dům se dvěma bytovými jednotkami. Na každém patře je samostatný byt s dispozicí 2+kk, tj. pokoj + pokoj s kuchyňským koutem, koupelnou a příslušenstvím WC.

Okna do dvora mají pěkný výhled od zeleně, blízké okolí je uspořádané. Oba domy jsou podsklepené, ke každému bytu tak náleží sklepní prostor a také společná zahrada ve dvorní traktu náležící k celému obytnému komplexu. K jedné bytové jednotce náleží parkování v garáži v prvním nadzemním podlaží, další parkovací stání je možné podél ulice v obou směrech.

Technický stav jednotek a domu

Materiálové a konstrukční řešení odpovídá době vzniku domu a dílčím úpravám, dům nebyl rekonstruován.

Provedené opravy v domě

1966 - realizace vikýře

1997 - plynofikace domu

1998 - provedeny udržovací práce spočívající v opravách omítek, dešťových svodů, domovních slaboproudých rozvodů

2006 - instalace antén a technologie operátora mobilních komunikací

Generování PDF