0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

lokalita

Pražská část Ďáblice je katastrální území Prahy, tvořící území městské části Praha-Ďáblice a žije zde přes tři tisíce obyvatel. Hlavní ulice se jmenuje Ďáblická.

Tato městská část byla původně samostatnou vesnicí, která byla v roce 1968 připojena k Praze. Do území Ďáblic spadá část Ďáblického háje s vrchem Ládví a přírodní památkou stejného názvu. Ládví ve výšce 359 m n.m. je nejvyšším bodem celé Prahy a Ďáblický háj je velice příjemný příměstský les vhodný pro každodenní sportovní aktivity, ať už je to jízda na kole, běh nebo jen odpočinková vycházka s rodinou či s přáteli.

Oblíbená hvězdárna Ďáblice láká k návštěvě nejen místní obyvatele, ale i širokou veřejnost. Nabízí bohatý program zahrnující různé astronomické, přírodovědné nebo cestopisné přednášky, filmové večery a pozorování noční oblohy i Slunce. Sportovním nadšencům neunikne sportovní klub SK Fotbal Ďáblice nebo sportovní oddíl TJ Ďáblice, který nabízí široké sportovní využití.

Dopravní spojení do centra Prahy je nejlepší prostřednictvím MHD ze stanice metra Ládví, spojení autem do centra je i v době dopravní špičky rychlé díky napojení na pražský okruh. Lokalita má plnou občanskou vybavenost. Bydlení v Ďáblicích spojuje výhody města a vesnice a je tak ideálním místem pro aktivní život v blízkosti přírody.

Generování PDF