0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

standardy

Bytový dům Božkovská je funkční objekt s barevnou fasádou, s vysokými stropy,  architektonický styl je shodný s okolní zastávbou. Jedná se o rohový cihlový dům z roku 1911, který je podsklepený.  V roce 2002 došlo k půdní nástavbě 3 bytů a byla osazena nové střecha. Okna jsou plastová, TV anténa společná pro celý dům. Dům je bez výtahu. K domu náleží soukromý dvůr, který rezidenti mohou využívat k posezení či pro volnočasové aktivity.  Parkování je možné na ulici, lze zažádat o rezidenční kartu pro parkování. 

PLÁNOVANÉ OPRAVY A INVESTICE

Společnost City Home plánuje investovat do bytového domu z vlastních finančních zdrojů, zvyšuje tím hodnotu objektu, což představuje benefit pro budoucí majitele bytových a nebytových jednotek. oprava uliční fasády po první římsu

  • sjednocení elektro prvků ve společných prostorách|
  • výmalba společných prostor
  • revitalizace společného dvora

Při koupi jakékoli nemovitosti se nabízí široký výběr prověřených partnerů ze světa interiéru v rámci poprodejních služeb, kdy lze čerpat benefity a služeby od stěhování, vybavení interiéru, exteriérové doplňky, aj. Pro kompletní přehled našich partnerů a výhod navštivte www.klub-living.cz , klubu LIVING je zcela zdarma.

Generování PDF