0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

BOŽKOVSKÁ 125/47, Plzeň

Bytový dům v Plzni se nachází v širším centru Plzně na rohu ulic Božkovská a Sladkovského. Nabízíme zde k prodeji 12 bytových jednotek od 17,6 m2 do 77,3 m2. Každý byt má k dispozici sklepní kóji. Dále jsou k prodeji 4 komerční jednotky od 42,1 do 101 m2, jde o dva lukrativní obchodní prostory se samostatnými vstupy z ulice, kancelář a prostorný sklad v suterénu.

Objekt je ve velmi dobrém technickém stavu a prošel řadou úprav: realizace půdní nástavby, nová střecha a výměna oken. V plánu je nyní oprava uliční fasády po první římsu, sjednocení elektro prvků ve společných prostorách, výmalba společných prostor a revitalizace společného dvora, který je určený pro odpočinek rezidentů.

Výhodou je lokalita s vysokým potenciálem zhodnocení, výborná dopravní dostupnost MHD, vlakem i autem a veškerá občanská vybavenost v pěší vzdálenosti. Jedná se o zajímavou investiční příležitost, všechny jednotky jsou vhodné pro vlastní bydlení a zároveň jsou ideální ke krátkodobému i dlouhodobému pronájmu.

vizualizace - návrh interiéru

vizualizace - návrh interiéru

vizualizace - návrh interiéru

Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.


Zobrazit dostupné jednotky

Generování PDF