objekt

 

Komerční dům Radlická nabízí nebytové prostory na pronájem za výhodnou cenu s velkou flexibilitou. Kancelářské a skladové prostory jsou určené všem podnikatelům, kteří ocení funkčnost a ekonomické řešení pro své obchodní aktivity.

Díky výborné dopravní dostupností nejen autem bez dopravních kolapsů, ale především prostřednictvím MHD (převážně metrem), je Radlická ulice na Praze 5 velmi oblíbenou lokalitou pro sídla mnoha společností.  Nachází se zde vysoká koncentrace podnikatel a živnostníků z různých oblastí podnikání.

V okolí je k dispozici vše nezbytné pro příjemný život. Občanská vybavenost je zde na vysoké úrovni. V okolí najdete obchody, restaurace, školy a školky, hospůdky, dětská hřiště, plavecký bazén. Tenisové kurty, tak golfové hřiště leží ve vzdálenosti 10 minut cesty autem.

Dům Radlická se stává ze dvou částí, na sebe kolmých, které jsou propojeny a mají jiné výškové úrovně i počty pater. Souběžně s ulicí Na Laurové (západ) má celkem šest podlaží. Atriový objekt souběžně s ulicí Radlická (sever) je třípodlažní. V obou případech je 1. NP přístupné z ulice Radlická. Podzemní podlaží je přístupné ze dvora. Nejvyšší páté podlaží je určené pro technické zázemí celého objektu.

V přízemí domu se nachází recepce, která zajišťuje základní služby recepce a běžný provoz domu v pracovních dnech od 7 hodin do 19 hodin. Ve vyhrazených hodinách nechybí ani správce objektu zajišťující běžné údržbářské aktivity. Kompletní správu zajišťuje profesionální společnost OKIN FACILITY, a.s., která má dlouholeté zkušenosti z oblasti facility managementu.

Do areálu patří jednopodlažní objekt garáží, který od jihu areál uzavírá. Vzniká tak dvůr v úrovni 1. PP, který je přístupný od východu z nepojmenované ulice. Ve dvoře je k dispozici 6 venkovních parkovacích míst určené k pronájmu pro nájemce kancelářských prostor.

Velkou předností je široký výběr volných kancelářských ploch s možností flexibilního spojení několika nebytových ploch dohromady.  

Lehce industriální prostor zkrátka představuje obchodní příležitostí pro každého, kdo podniká či přemýšlí o podnikatelských aktivitách a hledá ekonomické, funkční a cenově výhodné komerční plochy. Skvělá dostupnost, občanská vybavenost a blízkost centra je velkou výhodou této lokality.