0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

21. 3. 2024 | Sleva 10 % na nábytek při nákupu nemovitosti

Při koupi jakékoli nemovitosti z nabídky CIty Home obdrží každý náš klient 10% slevu na kusový nábytek a také nábytek na míru od společnosti FAJN nábytek. 

Společnost City Home ve spolupráci se společností FAJN nábytek připravila pro naše klienty pozornost v podobě 10% slevy na kusový nábytek a nábytek na míru. K dispozici je široký výběr interiéru a kuchyní té nejvyšší kvality, kvalitní spotřebiče a profesionální služby.

Společnost FAJN nábytek prodává prvotřídní českou a evropskou kvalitu. Pro inspiraci vybavení a kuchyňské linky navštivte https://www.fajn-nabytek.eu.

Své zákazníky si rádi hýčkají a zkušený tým odborníků umí nabídnout moderní i velmi luxusní kousky za ty nejlepší ceny. Respektují rozmanitost zákazníků, a proto se snaží spolupracovat s těmi nejlepšími v daném segmentu. Díky tomu jsou schopní nabízet taktéž netradiční techniku, jako například vestavěné kávovary, bary atd. 

EFEKTIVNÍ ZPRACOVÁNÍ POPTÁVKY SPOLEČNOSTI FAJN NÁBYTEK

Pro nezávaznou prohlídku ze široké nabídky bytových a nebytových jednotek a využití slevy na nábytek nás neváhejte kontaktovat na čísle 606 093 093.


Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.


Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše společnost SATPO nabízí bydlení v rezidenčních nemovitostech, garážová stání nebo také pozemky k prodeji či k pronájmu v centru Prahy a jeho blízkém okolí.

Generování PDF