0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

31. 1. 2024 | Půdní byty na Praze 5 - moderní bydlení s výhledem

V září 2024 se na Praze 5 otevře brána k novému modernímu bydlení. Na ulici Ke Koulce vznikne půdní novostavba s třemi zcela novými bytovými jednotkami, z nichž dvě nabídnou krásnou terasu s impozantním výhledem na Vyšehrad.

Celý bytový dům prochází rozsáhlou rekonstrukcí, která zahrnuje nejen modernizaci bytů, ale také instalaci nového čipového přístupového systému, audio telefonů, nových vstupních dveří, schránek a osvětlení. Kromě toho bude nově vybudován sklepní prostor a prosklený výtah, který zvýší komfort obyvatel.

V rámci obnovy půdy vzniknou tři nové byty ve standardu "white walls," což znamená, že majitelé mají možnost si realizovat vlastní vizi a vkus při výběru finálních povrchů, podlah, obkladů, vybavení kuchyně a dalších detailů. Pro inspiraci a prodej je k dispozici vzorový byt v prvním patře domu, kde si zájemci mohou prohlédnout možnosti úprav.

Lokalita nabízí výbornou dostupnost, v pěší vzdálenosti od metra Smíchovské nádraží a tramvajové zastávky Křížová. Odtud lze pohodlně cestovat po Praze i mimo ni. Blízkost večerek, kaváren, lékárny a restaurací zajišťuje pohodlný životní styl, a přímo u domu se otevírá vstup do parku kolem Pavího vrchu a do zahrady Santoška, poskytující možnosti relaxace a rekreace.

Pro všechny zájemce o moderní a kvalitní bydlení v klidné lokalitě Prahy 5 je tato půdní novostavba skvělou volbou. Buďte součástí této nové kapitoly moderního bydlení na pražském Smíchově. Pro více informací nebo prohlídku vzorového bytu nás můžete kontaktovat na čísle 606 093 093.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše společnost SATPO nabízí bydlení v rezidenčních nemovitostech, garážová stání nebo také pozemky k prodeji či k pronájmu v centru Prahy a jeho blízkém okolí.

Generování PDF