0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Ke Koulce 1704/6 - nově vybudované byty

Půdní novostavba s termínem dokončení a předáním jednotek v prosinci 2024 počítá s výstavbou tří zcela nových bytových jednotek o dispozicích 2+kk, dvě z nich budou mít i krásnou terasu s výhledem na Vyšehrad.

Standard nových bytů je tzv. white walls, kde si nový majitel realizuje detaily podle svého vlastního vkusu a přání. Jde o finální povrchy, jako je podlaha, obklady a dlažba, zařizovací předměty, kuchyňská linka a interiérové dveře. Pro lepší představu je možné navštívit náš vzorový byt, který slouží jako inspirace finálního dokončení a je určený také k prodeji.

Celý bytový dům prochází aktuálně rozsáhlou rekonstrukcí, jehož součástí je nový přístupový čipový systém, audio telefony, nové vstupní dveře, schránky, výmalba, osvětlení, vybudování sklepních kójí, staví se i nový prosklený výtah.

služby pro Vás

Společnost City Home doporučuje svým klientům společnost ProBydlení, která nabízí širokou škálu materiálů a profesionální služby pro finální dokončení bytových jednotek. Tým zkušených profesionálů doporučí výběr materiálů a zařizovacích předmětů, poradí s vybavením vybrané místnosti nebo navrhne kompletní interiér na míru. Úvodní konzultace je nezávazná a zdarma.

Zobrazit dostupné jednotky

Generování PDF