" "
0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

26. 1. 2022 | Připravujeme do prodeje byty na Praze 2 a 7

V činžovních domech v ulici Vratislavova, Praha 2, a v ulici Veletržní, Praha 7, připravujeme do prodeje několik bytových a nebytových jednotek včetně půdního prostoru

Dům v ulici Veletržní má šest nadzemních podlaží a nabízí jednotky s dispozicí 1+kk až 3+1 od 47 m2 do 122 m2  a nabídne také nebytové prostory a garážové stání v přízemí domu.

Dům ve Vratislavově ulici má pět nadzemních podlaží a jednotky s dispozicí 1+1 až 2+1 od 26 m2 do 71 m2. Dále se v domě nachází dva nebytové prostory v prvním nadzemním podlaží a v pátém nadzemním podlaží je půda s výměrou 222 m2 vhodná k výstavbě nových půdních bytů, která je zajištěna Smlouvou o výstavbě.

V případě přednostního zájmu nás kontaktujte telefonicky na čísle 606 093 093 nebo emailem prodej@city-home.cz.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home patří do skupiny SATPO, která také nabízí prémiové bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy, komerční prostory na prodej či pronájem. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování a další služby spojené s bydlením.

Generování PDF