0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

7. 6. 2022 | Dva byty 2+1 pod Vyšehradem k prodeji

Jako přímý vlastník nabízíme k prodeji byty s dispozicí 2+1 o velikosti 60 m2 a 71 m2 ve 2. patře cihlového domu v klidné lokalitě pražského Vyšehradu v ulici Vratislavova

Dům Vratislavova má pět nadzemních podlaží a nabízíme v něm k prodeji dvě bytové jednotky s dispozicí 2+1. V bytech se nachází vstupní chodba, koupelna s WC, samostatná kuchyň s oknem a dva obytné pokoje. Ke každému bytu bude vybudována nová sklepní kóje v suterénu domu, která je podmínkou koupě a není zahrnuta v ceně jednotky. Cena bude 30.000,- za m2. Lokalita má plnou občanskou vybavenost, v okolí domu najdete obchody, školy, školky, zdravotnická, kulturní a sportovní zařízení, restaurace, bary, kavárny. V těsné blízkosti jsou i oblíbené farmářské trhy na náplavce.

PLÁNOVANÉ ÚPRAVY A HARMONOGRAM 

  • projednání dokumentace a výtahové šachty a podání žádosti o stavební povolení na výtah a šachtu / 4Q 2022
  • realizace výtahu a výtahové šachty s propojením sklepů v podzemí včetně dotčených společných prostor / 3 Q 2023
  • revitalizace fasády / 3Q 2023 
  • opravy společných prostor uvnitř domu - silnoproud, elektroinstalace, sokly, čipový vstupní systém, výmalba, svítidla a vypínače / 4Q 2022
  • příprava sklepních prostor pro montáž sklepních kójí / 4Q 2022
  • realizace sklepních kójí pro bytové jednotky 

Více informací a půdorysy najdete ZDE.
Zavolejte nám pro domluvení prohlídky bytů na tel. číslo 606 093 093.

Dále se v domě nachází dva nebytové prostory v prvním nadzemním podlaží a v pátém nadzemním podlaží je půda s výměrou 222 m2 vhodná k výstavbě nových půdních bytů, která je zajištěna Smlouvou o výstavbě.

Vratislavova

Vratislavova

Vratislavova

Vratislavova

Vratislavova

Vratislavova

Vratislavova

Vratislavova

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše společnost SATPO nabízí bydlení v rezidenčních nemovitostech, garážová stání nebo také pozemky k prodeji či k pronájmu v centru Prahy a jeho blízkém okolí.

Generování PDF