0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

SLEZSKÁ / KOLÍNSKÁ

Dům na adrese Kolínská 1718/11 byl postaven v roce 1914 architektem Václavem Fléglem a nachází se ve velmi žádané části pražských Vinohrad. V tomto sedmipodlažním domě na rohu ulic Slezská a Kolínská nabízíme k prodeji celkem 15 bytových jednotek od 29,5 m2 do 303,7 m2, s dispozicí od 1+kk do 4+kk. Některé byty s nájemní smlouvou.

Velkou výhodou bydlení v tomto místě je řada udržovaných parků v bezprostřední blízkosti domu, občanská vybavenost, blízkost MHD a stanice metra Jiřího z Poděbrad a navíc snadná dostupnost do centra města. Investice do bydlení v domě představuje trvalou hodnotu ve výjimečné lokalitě v těsné blízkosti zeleně a zároveň v centru velkoměsta. Všechny jednotky jsou vhodné pro vlastní bydlení a zároveň jsou ideální investicí ke krátkodobému i dlouhodobému pronájmu.

KE STAŽENÍ

Detailní prezentaci o bytovém domě, standardech, plánovaných úpravách a postup při koupi bytové jednotky naleznete v přiložené prezentaci ke stažení.

vizualizace - návrh interiéru

vizualizace - návrh interiéru

vizualizace - návrh interiéru

vizualizace - návrh interiéru

vizualizace - návrh interiéru

Zobrazit dostupné jednotky

Generování PDF