0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

lokalita

Vršovice jsou pulzující čtvrtí, nacházející se v Praze 10, jedné z administrativních částí české metropole. Jsou známé svou kombinací rezidenčních, komerčních a kulturních oblastí, které nabízejí živou atmosféru a bohatou historii.

Mezi významná místa Vršovic patří kostel sv. Mikuláše, který pochází z 18. století a stadion Ďolíček, domovský stadion fotbalového klubu Bohemians Praha 1905. Nedílnou a vyhlášenou součástí Vršovic jsou Heroldovy a Havlíčkovy sady. Tyto dva malebné parky dokážou poskytnout klidné útočiště uprostřed městského shonu.

Čtvrť je charakteristická svou architekturou, která zahrnuje jak historické budovy, tak moderní bytové komplexy. V posledních letech prošly Vršovice výraznou revitalizací, což přispělo k nárůstu oblíbenosti čtvrti mezi mladými lidmi, rodinami a těmi, kteří preferují aktivní styl života.

S bohatými možnostmi pro volnočasové aktivity, pestrou nabídkou restaurací, kaváren a obchodů, se Vršovice stávají jedním z nejžádanějších míst pro bydlení v Praze. Spojení s ostatními částmi města je zajištěno díky výborné dopravní infrastruktuře, včetně tramvajových a autobusových linek.

Samotná Přípotoční ulice nabízí dostatek zeleně v přímém sousedství a další se nachází v docházkové vzdálenosti. U domu je pak oplocené dětské hřiště, které nedávno prošlo kompletní rekonstrukcí.

Z tramvajové zastávky, která je vzdálená jen 200 metrů od domu, se pohodlně dostanete do nejrůznějších koutů města. Zastávka autobusu je stejně daleko a do centra metropole se tak kdykoliv můžete vydat bez nutnosti cestovat autem. A kdyby to bylo potřeba, tak vozem jste v centru Prahy za pár minut a velmi rychlé je i napojení na Jižní spojku a dálnici D1.

KAM VYRAZIT:

  • Havlíčkovy sady (Grébovka) - Jeden z nejkrásnějších parků v Praze, ideální pro procházky, pikniky a sportovní aktivity. Park je známý také svou vinicí a historickou Grottou.
  • Eden Aréna - Moderní fotbalový stadion, který je domovem klubu SK Slavia Praha. Stadion také hostí různé kulturní a sportovní akce.
  • Nákupní centrum Eden - Obchodní centrum, které nabízí širokou škálu obchodů, restaurací a služeb.
  • Kavárny a restaurace -  Vršovice jsou známé svým bohatým kulturním životem a množstvím útulných kaváren a restaurací. V okolí Přípotoční ulice lze najít jak tradiční české restaurace, tak moderní bistra a mezinárodní kuchyni.

fotogalerie

Generování PDF