0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

objekt

Účelné a funkční byty v činžovním domě PECKOVA byly úspěšně PRODÁNY!

V nabídce již zůstávají pouze zcela nové a moderní sklady s výměrou 1,1 až 5,6 mna prodej s novou akční cenou, které jsou k dispozici i pro zájemce mimo dům. Pro více informací o skladech nás kontaktujte na telefonních číslech +420 606 093 093 a +420 800 404 400 nebo na emailu prodej@city-home.cz.

Obytný dům Peckova představuje vůdčí myšlenku československé architektury ve třicátých letech, kterou se stal funkcionalismus - důraz kladl na funkci, tedy účel staveb.  

Činžovní dům v řadové zástavbě obytných domů se nachází v atraktivní pražské části Karlín a skládá se ze 44 bytových jednotek a komerčního prostoru. Předností obytného domu je moderní výtah, čipový systém pro vstup do objektu, obsluhu výtahu a zcela nové a moderní sklepní prostory

Činžovní dům Peckova je umístěn ve stejnojmenné ulici v Praze 8 – Karlín. Jedná se o klidnou ulici přímo sousedící s právě revitalizovaným parkem a kostelem Sv. Cyrila a Metoděje, v samém sousedství Karlínského náměstí. Lokalita je díky perfektnímu dopravnímu spojení a bezpočtu služeb v docházkové vzdálenosti vhodná pro širokou škálu zájemců o nájemní bydlení. Zvýšená poptávka po nájemním bydlení je zaznamenána i díky četným administrativním budovám v okolí Rohanského nábřeží.

Zobrazit dostupné jednotky

Generování PDF