0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

lokalita

Tato atraktivní lokalita nabízí klidné prostředí mimo rušné centrum Prahy, což je ideální pro ty, kteří hledají klidnější místo bydlení se snadným přístupem ke všem službám, které jsou nezbytné pro pohodlné a kvalitní živobytí. V pěší dostupnosti je množství obchodů, renomovaných restaurací, historických míst a parků. Oblast je pojmenována po blízkém kostele svatého Františka Serafínského, známém také pod názvem Kajetánka. Tento historický kostel je významnou kulturní památkou, která obohacuje tuto čtvrť o duchovní a historické dědictví. Přímo v ulici Nad Kajetánkou se nachází soukromá česko-anglická montessori základní škola Duhovka. K dispozici je rozsáhlé množství soukromých i státních škol a mateřských školek. Pro milovníky sportu a aktivního životního stylu je zde široká nabídka sportovišť. Klidný pobyt v přírodě zaručí přilehlý park Kajetánka, Ladronka a přírodní rezervace Obora Hvězda, které nabízejí bohaté možnosti pro relaxaci, sport a procházky v zeleni.

Lokalita také vyniká skvělou dopravní dostupností MHD nebo autem. V blízkosti domu je nájezd na tunelový komplex Blanka, který je rozvětven do různých částí Prahy a snadno se lze dostat i na letiště Václava Havla. Stanice metra A – Hradčanská a Dejvická – jsou odtud dostupné do sedmi minut chůze. Tato oblast tedy představuje ideální kombinaci pohodlí, přírody a kultury, což z ní činí výjimečné místo pro život.

 
  • Muzeum Kajetánka - V sousedství Kajetánky se nachází muzeum, které představuje historii a kulturní dědictví této části Prahy.
  • Obora Hvězda - Tento rozlehlý park je perfektní pro dlouhé procházky, jogging či pikniky s přáteli a rodinou. Nezapomeňte navštívit i renesanční letní sídlo Hvězda, které je architektonickým skvostem.
  • Ladronka - Park Ladronka je oblíbeným místem pro inline bruslaře, cyklisty a milovníky venkovních sportů. Kromě sportovních aktivit zde můžete také navštívit různé kulturní a společenské akce.
  • Břevnovský klášter - Klášter svaté Markéty a svatého Vojtěcha v Břevnově je jedním z nejstarších premonstrátských klášterů v Čechách. Jeho historie sahá až do 10. století a klášter je známý svými klášterními zahradami, barokní bazilikou a klášterním pivovarem, kde se vaří tradiční klášterní pivo.
  • Müllerova vila (Vila Greta) - Funkcionalistická vila navržená Adolfem Loosem, která je známá svým unikátním architektonickým stylem a historickým významem.
  • Rothmayerova vila - Vila je významným architektonickým dílem, které nabízí pohled do modernistického umění a architektury 20. století v Československu.
  • Divadlo Spejbla a Hurvínka - Pro milovníky divadla nabízí toto známé divadlo řadu loutkových představení, které ocení jak děti, tak dospělí.
  • Letohrádek královny Anny (Belvedere) - Renesanční letohrádek nabízející krásné výhledy a klidné prostředí pro odpočinek od městského ruchu.
  • Vítězné náměstí - Centrální místo Dejvic, kde najdete kavárny, obchody a prostor pro společenské setkávání.

fotogalerie

Generování PDF