0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

NOVÉ UBYTOVACÍ JEDNOTKY V PRODEJI

V projektu Ke Koulce 6, jsme si pro Vás do prodeje připravili dvě ubytovací jednotky o dispozicích 2+kk a 2+1, v suterénní vestavbě. V této lokalitě dochází v současné době k významným investicím a komplexní revitalizaci, což posiluje dlouhodobý vzestup hodnoty nemovitostí. Nabízené jednotky v tomto projektu tak představují ideální investiční příležitost. Ačkoli se jedná o prostor v prvním podzemním podlaží domu, tak i přesto poskytuje dostatek světla, díky velkým oknům orientovaných do klidného vnitrobloku.

STANDARD DLE VKUSU A PŘÁNÍ KLIENTA

Standard nových bytových jednotek je tzv. white walls, kde si nový majitel realizuje detaily podle svého vlastního vkusu a přání. Jde o finální povrchy, jako je podlaha, obklady a dlažba, zařizovací předměty, kuchyňská linka a interiérové dveře. Pro lepší představu je možné navštívit náš vzorový byt, který slouží jako inspirace finálního dokončení a je určený také k prodeji.

Společnost City Home doporučuje svým klientům společnost ProBydlení, která nabízí širokou škálu materiálů a profesionální služby pro finální dokončení bytových jednotek.

fotogalerie

Zobrazit dostupné jednotky

Generování PDF