0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

KE KOULCE 1704/6

V rohovém domě s pěti nadzemními a jedním podzemním podlažím nabízíme k prodeji deset bytových jednotek ve standardu white walls s dispozicí 2+kk, 2+1 a 3+kk s výměrou od 50 do 79 m2 a jeden komerční prostor. V domě budujeme dvě nové ubytovací jednotky s dispozicí 2+1 umístěné v suterénu domu a další tři nové bytové jednotky v rámci půdní vestavby, z nichž dvě disponují terasami s výhledem na Vyšehrad. Společně s půdní vestavbou realizujeme i nový prosklený výtah přisazený na fasádu domu.

Dům se nachází nedaleko tramvajové zastávky Křížová, ze které se za 5 minut dostanete pěšky na stanici metra Anděl nebo Smíchovské nádraží. Díky nákupnímu centru OC Nový Smíchov poskytuje lokalita veškerou občanskou vybavenost.

V oblasti dochází v současné době k významným investicím a komplexní revitalizaci, což posiluje dlouhodobý vzestup hodnoty nemovitostí pro naše klienty.

STANDARD DLE VKUSU A PŘÁNÍ KLIENTA

Jednotky nabízíme ve standardu „white walls“, kdy si nový majitel realizuje důležité detaily dle svých představ. Jednotky po rekonstrukci disponují novou elektroinstalací, novými rozvody vody a topení (včetně osazení radiátorů a elektrického kotle) a přípravou na kuchyňskou linku. V bytě chybí zařídit pouze finální povrchy, jako je podlahová nášlapná vrstva, obklady a dlažby, zařizovací předměty, kuchyňská linka a interiérové dveře. Jde přesně o ty detaily, které dělají z bytu domov dle svého vkusu a přání.

Pro lepší představu je dokončen vzorový byt, který slouží jako inspirace finálního dokončení a je určený také k prodeji.

KOMERČNÍ PROSTOR NA PRODEJ

Mimořádnou investiční příležitostí je komerční prostor 162 m2 v prvním nadzemním podlaží. Tento prostor je dlouhodobě a výhodně pronajat jako zavedená ordinace praktického a zubního lékaře. Díky spolehlivému nájemci se jedná o atraktivní a zejména stabilní možnost dlouhodobého zhodnocování vložených prostředků.


vzorový byt v prodeji

vzorový byt v prodeji

vzorový byt v prodeji

koupelna vzorového bytu

vizualizace

vizualizace

vizualizace

Zobrazit dostupné jednotky

Generování PDF