0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

KE KOULCE 1704/6

V rohovém domě s pěti nadzemními a jedním podzemním podlažím nabízíme k prodeji deset bytových jednotek ve standardu white walls s dispozicí 2+kk, 2+1 a 3+kk s výměrou od 50 do 79 m2 a jeden komerční prostor. V domě budujeme dvě nové ubytovací jednotky s dispozicí 2+1 umístěné v suterénu domu a další tři nové bytové jednotky v rámci půdní vestavby, z nichž dvě disponují terasami s výhledem na Vyšehrad. Společně s půdní vestavbou realizujeme i nový prosklený výtah přisazený na fasádu domu.

Dům se nachází nedaleko tramvajové zastávky Křížová, ze které se za 5 minut dostanete pěšky na stanici metra Anděl nebo Smíchovské nádraží. Díky nákupnímu centru OC Nový Smíchov poskytuje lokalita veškerou občanskou vybavenost.

V oblasti dochází v současné době k významným investicím a komplexní revitalizaci, což posiluje dlouhodobý vzestup hodnoty nemovitostí pro naše klienty.

STANDARD „WHITE WALLS“

Jednotky nabízíme ve standardu „white walls“, kdy si nový majitel realizuje důležité detaily dle svých představ. Jednotky po rekonstrukci disponují novou elektroinstalací, novými rozvody vody a topení (včetně osazení radiátorů a elektrického kotle) a přípravou na kuchyňskou linku. V bytě chybí zařídit pouze finální povrchy, jako je podlahová nášlapná vrstva, obklady a dlažby, zařizovací předměty, kuchyňská linka a interiérové dveře. Jde přesně o ty detaily, které dělají z bytu domov dle svého vkusu a přání.

Pro lepší představu je dokončen vzorový byt, který slouží jako inspirace finálního dokončení a je určený také k prodeji.

KOMERČNÍ PROSTOR NA PRODEJ

Mimořádnou investiční příležitostí je komerční prostor 162 m2 v prvním nadzemním podlaží. Tento prostor je dlouhodobě a výhodně pronajat jako zavedená ordinace praktického a zubního lékaře. Díky spolehlivému nájemci se jedná o atraktivní a zejména stabilní možnost dlouhodobého zhodnocování vložených prostředků.

fotogalerie

Zobrazit dostupné jednotky

Generování PDF