Prodán 100% podíl v činžovním domě postavený před rokem 1947, má šest nadzemních a jedno podzemní podlaží a skládá se z 10 bytových jednotek, kanceláře a skladů v přízemí a suterénu budovy

Součástí pozemek s možností parkování. Celková užitná plocha je 1 179 m² a celková plocha pozemku 1 253 m2, z toho zastavěná plocha 561 m2 a nezastavěná 692 m2. Na nezastavěné části pozemku je připravená studie přístavby s devíti bytovými jednotkami o celkové ploše 530 m2. Dům je v dobrém technickém stavu, svislé konstrukce zděné, stropy trámové, střecha sedlová, krytina skládaná pálená. Budova napojena na všechny inženýrské sítě, elektro, přípojka na kanalizační síť s vodovodem, lokální vytápění v  jednotlivých bytech.

Nemovitost se nachází v blízkosti veškeré občanské vybavenosti (supermarket Tesco, Botanická zahrada, gymnázium Botičská, Vyšehrad, zdravotní zařízení, restaurace, kavárny, sportoviště), s docházkovou vzdáleností na zastávku metra Karlovo náměstí 10 min a na tramvajovou zastávku Výtoň 3 min.