0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Pro investory

SPOLEČNOST SATPO OBNOVILA INVESTICE DO EXISTUJÍCÍHO BYTOVÉHO FONDU POD ZNAČKOU CITY HOME

Skupina SATPO kromě výstavby prémiových nemovitostí v širším centru Prahy obnovila investice do existujícího bytového fondu v atraktivních lokalitách Prahy pod značkou City Home. V objemu přes 500 miliónu korun skupina SATPO úspěšně emitovala dluhopisy na investice do rozšíření svého nemovitostního portfolia v roce 2017.

„Intenzivně se věnujeme akviziční činnosti, kupujeme buď celé činžovní objekty či jednotlivé podíly.“ říká obchodní ředitelka společnosti SATPO, Irena Houžvičková, a pokračuje: „V bytových domech pod značkou City Home provádíme základní stavební úpravy, které nevyžadují legislativní proces, pro další prodej. Vlastníkům nemovitostí nabízíme komplexní realitní a developerské služby, zakládáme si na spokojenosti svých klientů a investorů.“

Pod značkou City Home nabízíme v činžovních domech k prodeji ateliéry, bytové jednotky s dispozicí 1+kk až 4+kk, ať už pro účely vlastního bydlení či za účelem dlouhodobé investice. Nechybí ani nabídka komerčních prostor pro vlastní podnikání. Příkladem lze uvést bytový dům Dvorecké náměstí v pražské čtvrti Podolí či bytový dům Ruská ve stejnojmenné ulici na Praze 2. U obou bytových domů v detailu či v celkovém pojetí převážně dominují prvky purismu, nadčasový design ze 30. let dvacátého století prezentuje funkcionalistickou čistotu a jednoduchost progresivních materiálů jako je beton a ocel, jež jsou i dnes považovány za nadčasovou klasiku.

Kompletní akviziční činnost stejně jako prodej nemovitostí včetně široké nabídky poskytovaných služeb zajišťuje zkušený tým odborníků společnosti SATPO management, s.r.o. Aktuální přehled nemovitostí je prezentován v prodejním centru City Home na adrese Holečkova 3331/35, Praha 5.

V roce 2018 dosáhl prodej činžovních bytů pod značkou City Home výši 200 miliónů korun a na rok 2019 plánuje společnost prodej bytových jednotek vv objemu 250 miliónů korun.

Generování PDF