0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

hypoteční úvěr

S námi se dozvíte, jak nejlépe financovat nemovitost vašich snů. Prostřednictvím našeho profesionálního partnera vám představíme nabídky všech hypotečních domů, provedeme podrobné propočty a společně s vámi vybereme nejvhodnější variantu hypotéky. Pomůžeme vám shromáždit veškeré potřebné dokumenty a zajistíme formou zprostředkování veškerou komunikaci s bankou, katastrem a prodejcem nemovitosti.

Naše společnost pomohla již mnoho klientům s vyřízením hypotečního úvěru. Jsme pro vás jistotou kvalitního servisu a správného výběru hypotéky.

Vaše výhody při využití služeb našeho partnera:

  • nabídneme vám všechny hypotéky „pod jednou střechou“
  • známe aktuální akční slevy bank a projednáme individuální slevy
  • poradíme s výběrem hypotéky podle vašeho přání a vašich možností
  • zajistíme všechny podklady k nemovitosti včetně odhadu
  • budeme k dispozici po celou dobu splácení hypotéky

Jsme taktním a diskrétním partnerem. Zachováváme naprostou důvěrnost údajů a snažíme se pomoci najít jen to nejlepší financování, které uspokojí vaše potřeby a to v nejkratším možném čase a s nejmenším možným vynaloženým úsilím a nejnižšími náklady.

Neváhejte náš prodejní tým kontaktovat, velice rádi Vám zprostředkujeme ty nejlepší služby spojené s hypotečním financováním.

Generování PDF