0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

16. 8. 2023 | Volné bytové jednotky v pražském Braníku

Na Praze 4 doprodáváme dvě bytové jednotky, které jsou k dispozici za atraktivní cenu.

V přízemí domu v ulici Nad Malým mýtem nabízíme pro vlastní bydlení nebo investici do klidného vnitrobloku situovaný 2+kk (58 m2) se vstupem na soukromou slunnou předzahrádku (24 m2) a také ateliér s dispozicí 1+kk o velikosti 33 m2. Jde o poslední volné jednotky v domě, zbytek bytů již našel své nové majitele.

VIDEOPROHLÍDKA DOMU A OKOLÍ

Městská čtvrť Braník si dosud zachovala atmosféru s úzkými uličkami, které lemují nízké domy a najdou se zde také výjimečné industriální památky jako je neorenesanční budova bývalého Branického pivovaru, areál secesních Akciových ledáren nebo čerpací stanice bývalé vodárny od Jana Kotěry, která dnes slouží jako vyhlášený pražský zábavní areál pro rodiny s dětmi. 

Ve svazích s krásnými výhledy se nachází rozsáhlá vilová čtvrť, dále v Braníku najdete loděnice, pláže, sportovně rekreační zařízení Hamr, koňský jezdecký oddíl, skály, lom a také vyhlášenou cyklo/in-line stezku, která vede až do Vraného nad Vltavou. Braník má výborné spojení automobilovou i městskou dopravou, kdy do středu Prahy to trvá jen 15 minut tramvají, která je zároveň vyhlídkovou jízdou podél Vltavy.

S rostoucím tržním nájmem ve vyhledávaných městských částech, mezi které Braník bezpochyby patří, tak nabízené jednotky představují skvělou investiční příležitost.

I to jsou mimo jiné argumenty, které z nabízených posledních jednotek dělají příležitost, kterou byste se neměli nechat ujít.

2+kk

Praha 4 - Braník

1+kk

Praha 4 - Braník

2+kk

Praha 4 - Braník

2+kk s terasou

Praha 4 - Braník

2+kk

Praha 4 - Braník

2+kk

Praha 4 - Braník

Zpět na přehled novinek

Generování PDF