0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

12. 10. 2023 | V nabídce již poslední byt pod pražským Vyšehradem

Ve výjimečné lokalitě pod pražským Vyšehradem v ulici Vratislavova nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o velikosti 1+1 s celkovou výměrou 44,2 m².

Byt prošel rekonstrukcí, v rámci které byla instalována nová elektřina a topení, položeny nové podlahy a vyměněna okna za nová dřevěná, která jsou orientována na severní a západní stranu, což přináší příjemné světlo a výhled. Koupelna byla také zmodernizována a nyní disponuje sprchovým koutem, WC a topným žebříkem.

Byt se nachází ve 2. patře historického pavlačového domu a nabízí jedinečnou výhodu - část pavlače slouží jako balkon, který patří výlučně k této bytové jednotce. Celý dům, ve kterém se byt nachází, je aktuálně před kompletní rekonstrukcí, která bude realizovaná na náklady původních vlastníků. 

Lokalita pod Vyšehradem nabízí kompletní občanskou vybavenost, jsou zde obchody, školy, školky, zdravotnická zařízení, kulturní a sportovní centra, restaurace, bary a kavárny. Přidanou hodnotou je blízkost přemyslovského hradu s krásnými výhledy a nedaleká náplavka, kde lze příjemně posedět a o víkendech navštěvovat farmářské trhy.

Cenu bytu a půdorys najdeze zde. Pro domluvení prohlídky nás kontaktujte na tel. čísle 606 093 093 nebo nám napište přes formulář níže a my Vám zavoláme.


Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.


Zpět na přehled novinek

Generování PDF